2. Černá Hora hodnocení hotelů
  3. Černá Hora hodnocení hotelů
Biogradska Gora National Park Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Apartments Tango Průměrné hodnocení: 10

„Velmi vstřícný majitel, prostorné, pohodlné a čisté. Naprostá spokojenost!!! Thank you :-)!!“

• Apartments Popovic Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování na okraji lesa, klidné místo. Pěšky do centra max 10 minut. V centru restraurace a posezení s živou hudbou, obchody, stánky. Centrum je malé, ale krásné. Přijeli jsme v pozdějších večerních hodinách, majitelka na nás čekala před domem. Žije ve stejném domě. Při odjezdu jsme předali klíče. Vybavení velmi dobré, čisté. Vše nám stačilo, s ničím nebyl problém. Ptala se, jestli ještě něco potřebujeme, velmi milá paní.“

• Mrdja Apartments Průměrné hodnocení: 10

„Milí majitelé, velký apartmán, hezké místo. Kočka.“

• Avon EuroZox Apartment Průměrné hodnocení: 8

„-Cena -Blízkost k vlakové stanici Kolasin -Ochotný personal -Pohodlná postel“

• Mountain angels Průměrné hodnocení: 9

„Apartment byl připraven na domluvený čas, vše bylo čisté, uklizené a kuchyně vybavená včetně kávy, čaje apod. Super terasa s grilem. Pokud budete mít k dispozici auto, tak vám nebude vadit ani lokalita cca 2,5km za městem Kolašin.“

• Petra Průměrné hodnocení: 10

„Velmi milí a vstřícní majitelé, prostorný apartmán s veškerým vybavením, pohodlné postele, vše perfektně čisté.“

• Katun Potrk Sinjajevina Průměrné hodnocení: 10

„Paradní ubytování v srdci hor, na typicke salaši mezi krávama, ale v evropském standartu čistoty a toalety.. Supr, rádi se sem zase vrátíme... ;-) Možnost teplé sprchy, splachovací čisté WC, pohodlné postele a peřiny..“

• Vila Montenegrina Průměrné hodnocení: 8

„Ubytování nové, čisté a útulné. Vše potřebné na místě. Milé překvapení byl kávovar ve společných prostorách. Parkování u objektu.“

• Apartments Popovic Průměrné hodnocení: 9

„Příjemní majitelé, pěkný balkón a fotbálek pro děti.“

• Modern Mountain - Apartment Najomi Průměrné hodnocení: 10

„Hotel je nový a vše ještě voní čerstvosti. Parkování je soukromé a je ihned u hotelu. Personál je proškolený a je zde už vidět i evropská úroveň služeb, což na Černou horu je stále řídký jev. Restaurace a příprava jídel byla též výborná. V apartmánu jsme měli úplně všechno, dokonce i tv v obojích pokojích. Výborná sila signálu wi_fi, což se nám stalo málo kde v ubytováních v Černé hoře.“

Biogradska Gora National Park – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 7 192 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com