2. Czarnogóra – opinie o hotelach
  3. Czarnogóra – opinie o hotelach
Biogradska Gora National Park Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko w porządku. Apartamenty bardzo nowoczesne i wygodne. Wspaniały kontakt nie tylko z właścicielem ale także z Panią, która nas przywitała. Piękna i spokojna okolica - do centrum spacerkiem 10 minut. Bezpłatny parking - można nawet zaparkować w garażu.”

• „Przesympatyczna Pani w recepcji”

• Kamp Janketic Ocena: 10

„Życzę każdemu takiego pobytu i takiej gościnności jaką uraczyła nas Dajana :) super miejsce, jedzenie i gościnność:) serdecznie polecamy :)”

• „Pomimo tego, że z właścicielką nie dogadaliśmy się w sprawie odebrania kluczy, kontakt był ok (Whatsapp) i wszystko przebiegło sprawnie. Dostępny garaż. Bliska lokalizacja do centrum. Polecam”

• Hotel Čile Ocena: 9

„Nowy hotel,czysto,wygodne łóżka,śniadania dobre. Pokoje nie są duże,podobnie łazienka,ale brakuje czajnika w pokoju.”

• „Bardzo smaczne jedzenie - z wyjątkiem śniadań . Wiejski , sielski klimat . Bardzo czysto , dobre piwo ipa”

• „Bardzo pyszne śniadanie i obiad które przygotowała nam gospodyni. Poznaliśmy prawdziwą Czarnogórską gościnność. Rodzinna i przemiła atmosfera oraz ciepły, pachnący własnoręcznie upieczony chleb - coś wspaniałego! Dziękujemy - Ania, Michał, Kuba, Lukas, Magdalena, Robert i Damian :-)”

• „Bardzo uprzejmy gospodarz. Dużo przestrzeni, niczego nie brakuje. odpowiedni dla większej rodziny czy grupy.”

• Kapetanov Konak Ocena: 10

„Pobyt w Kapetanov Konak był fantastyczny. Miejsce nie do opisania w samym środku gór. Obcowanie z naturą w 100 %. Nasi Gospodarze Gordan i Jovan byli bardzo sympatyczni i bardzo pomocni. Co rano czekało na nas świeżo przyrządzone śniadanie. Byliśmy całą rodziną w 7 osób ( 5 dzieci ) dzieciaki również zachwycone. Bardzo polecam na pewno tam jeszcze wrócimy :)”

10 Najlepszych Hoteli w regionie Biogradska Gora National Park