2. Czarnogóra – opinie o hotelach
  3. Czarnogóra – opinie o hotelach
Biogradska Gora National Park Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Ljuta Village Ocena: 10

„Piękny stylowy dom z bajecznym widokiem na góry. Idealny na rodzinny odpoczynek. My byliśmy w pięciu kajakarzy. Gospodarz przemiły. Powitał nas lokalnymi przysmakami i mieliśmy wszystko co potrzeba.”

• Mrdja Apartments Ocena: 10

„Apartament bardzo duży, wygodny, czysty, właściciele bardzo mili i pomocni. Dbali o to, żeby zawsze było ciepło w apartamencie. Restauracja z super jedzeniem, obok aparramentu. Serdecznie polecam:)”

• „Bardzo pyszne śniadanie i obiad które przygotowała nam gospodyni. Poznaliśmy prawdziwą Czarnogórską gościnność. Rodzinna i przemiła atmosfera oraz ciepły, pachnący własnoręcznie upieczony chleb - coś wspaniałego! Dziękujemy - Ania, Michał, Kuba, Lukas, Magdalena, Robert i Damian :-)”

• House For Rest VIN Ocena: 10

„Piękny dom, w pięknym miejscu. Ładnie i z gustem urządzone wnętrze. Wyposażony we wszystko co jest potrzebne. Kontakt z właścicielem obiektu bez problemu. Ciepło, nowocześnie i bardzo bardzo miło. Łóżka mega wygodne. Widoki z okien na górý i łaki. Jeśli będę znowu w Kolasin, ponownie wybiorę ten dom.”

• Camp Lipovo Ocena: 10

„Czysto, bardzo pomocni właściciele, domki w wysokim standardzie, piękna okolica i widoki”

• „Autentycznie i spokojnie! Cisza pośrodku niczego.”

• Camp Lipovo Ocena: 10

„Super, gospodarz bardzo miły, domki mega klimatyczne i w bardzo dobrej cenie! Dodatkowo kot gospodarza obdarował Nas wieloma przytulasami i umilił nam wieczór.”

• Cottage Kolašin Ocena: 8

„Nowoczesny domek z dobrą lokalizacją”

• Wooden Corner Ocena: 10

„Bardzo mili i uprzejmi właściciele, poczęstowali nas lokalnym sokiem i nalewką, dbali o nasze dobre samopoczucie. Dzieci zadowolone bo obsypane słodyczami :) Obiekt dobrze wyposażony. Dziękujemy :)”

• Camp Lipovo Ocena: 10

„Lokalizacja oraz bardzo mili i pomocni właściciele. Miejsce wyposażone dla tych którzy nocują w domkach jak i będących na campingu.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Biogradska Gora National Park

na podstawie 7 192 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com