3. Chania hodnocení ubytování k pronájmu
Chania Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• House with Sea View close to Platanias Průměrné hodnocení: 9

„Kdo hledá ubyt.v lůně přírody,bude nadšen. Domácí oliv.olej a kozí sýr jako dárek.“

• Constantinos Studios Průměrné hodnocení: 5

„Hotel je blízko městské pláže (osušky na pláž k dispozici) a do centra se dá dojít pěšky.“

• Drystone Cottage Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování splnilo naše očekávání, dům je na klidném místě, vše podle fotografií, perfektní čistota a pohodlí. Vesnice Stavros je menší, ale jsou zde restaurace, supermarket a dobré autobusové spojení do Chanie. Pláž Zorba je vzdálena cca 15 minut chůze od ubytování. S ubytováním jsme byli velmi spokojeni a pokud se vrátíme, ubytujeme se opět zde.“

• Olive Tree Průměrné hodnocení: 10

„Velmi pěkné a klidné prostředí. Naprosto skvělý provozovatel a personál. Pokoj čistý, uklizený a voňavý.“

• Villa Iasonas Průměrné hodnocení: 9

„Vila v horské vesnici, málo turistů. Majitel velmi ochotný. Okolí s krásnou přírodou, Ve studiu pro 1 osobu bylo vše potřebné i na delší pobyt. Protože ostatní apartmány nebyly obsazené, pan Drakakis mi dovolil používat i terasu a vybavení apartmánu i bazén na střeše, který ke studiu nepatřil. Ze střechy je nádherný výhled na hory.“

• Alena Apartments Průměrné hodnocení: 8

„lokalita 2 min. od autobusového nádraží“

• Faros apartment Průměrné hodnocení: 9

„Kvůli zpoždění letadla jsme přijeli až pozdě v noci, ale přesto na nás paní domácí čekala. V ceně jsou i ručníky a některé potraviny (káva, voda, ...)“

• Ethereum City Αpartment - Suite Průměrné hodnocení: 10

„Balkon byl luxusní, velikosti, vybavením i kombinací slunce a stínu. Kuchyň byla vybavena nad očekávání, ve všech směrech. Hostitel byl vstřícný a ochotný, rychle a mile řešil každý můj problém, včetně donesení domácí masti na popáleniny od slunce. Rozhodně doporučuji!“

• Kosmos A.G.K Studios-Apts Průměrné hodnocení: 9

„Perfektní ,naprosta spokojenost.“

• Ravdoucha Beach Studios Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování v krásné lokalitě, stranou masového turismu. Hostitel, pan Nikos, velmi vstřícný a nápomocný.“