2. Tajlandia – opinie o hotelach
  3. Tajlandia – opinie o hotelach
Chaweng Area Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Zawsze uśmiechnięta gospodyni Sim, zawsze gotowa do pomocy swoim gościom. Bardzo czysto. Darmowa kawa przy recepcji. Niedaleko plaży.”

• „Piękne położenie obiektu na klifie, dobre śniadania”

• „Bardzo blisko plaży, pokój wyglądał jeszcze lepiej niż na zdjęciach, bardzo czysto.”

• „Lokalizacja: piękna plaża, dużo sklepików, restauracji, salonów masażu (również na plaży), cisza w nocy, wygodne łóżka, cicha klima, rozsądne ceny w barze, sporo leżaków i parasoli”

• „lokalizacja, cicho przy plaży.”

• „miejsce atmosfera personel”

• PTK Residence Ocena: 9

„Basen siłownia czysty pokój. Codziennie nowa woda, papier itp. Wszystko super”

• „Ekonomiczny nocleg, miła pani zarządzająca. Dobry internet.”

• Al's Resort Ocena: 6

„Lokalizacja Basenu przy plaży”

• „Podobało mi się to, że jak poprosiliśmy obsługę hotelu o późniejsze wymeldowanie - o godz. 19.30, to umożliwiono nam taką możliwość za dodatkową opłatą 10000 Bath. Obsług hotelu zawsze była uprzejma i komunikatywna względem nas. Podobał nam się pokój z basenem - było w nim czysto, działała klimatyzacja, basen przynależny do pokoju również był satysfakcjonujących nas rozmiarów. Serwis zamawianych posiłków do pokoju również był na dobrym poziomie - jedzenie dostarczane do pokoju było smaczne. Bardzo smaczne były również drinki serwowane nad basenem - naprawdę były dobrej jakości, jak w porządnym hotelu.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Chaweng Area