2. Tajlandia – opinie o hotelach
  3. Surat Thani Province – opinie o hotelach
  4. Chaweng – opinie o hotelu
  5. Opinie o obiekcie SALA Samui Chaweng Beach Resort

SALA Samui Chaweng Beach Resort – opinie 5-gwiazdkowy

99/10 Moo. 2 Tambon Bo Put Ko Samui District, Surat Thani, 84320 Chaweng, Tajlandia

Nr 5 z 112 hoteli w mieście Chaweng

9,1

9,2

9,3

9,5

• Ocena dodana: 7 lipca 2023

Najlepszy hotel w jakim kiedykolwiek byłam!
    • Pokój typu Deluxe z balkonem i widokiem na ogród

Piękny dizajn i wyjątkowo pomocny personel

• Ocena dodana: 12 stycznia 2022

NAJLEPSZY HOTEL NA KOH SAMUI
    • Willa z basenem w ogrodzie

polecam naprawdę warto super hotel zarezerwowaliśmy pokój z basenem od strony ogrody ale ze względu na to że jest ogólnie teraz mało turystów na całej wyspie dostaliśmy pokój z widokiem na ocean z basenem i gorąco wam go polecam jest naprawdę super obsługa na najwyższym poziomie w pokoju codziennie uzupełniana woda a także sprzątane pokoje oraz wymieniane ręczniki dodatkowo różne przysmaki w pokojach jak herbatki nocne i td naprawdę super śniadania spoko dodatkowo jak ktoś ma ochotę na coś innego jest taka możliwość sobie zamówić jakieś wymyślone śniadanka restauracja też serwuje bardzo dobre jedzonko plaża codziennie czyszczona obsługa się troszczy cały czas o ciebie lekko wręcz czuliśmy się niezręcznie bo rzadko można spotkać tak wspaniała obsługę jak tutaj w hotelu można również wynająć skuter lub samochód i nie trzeba zostawiać paszportu jak depozyt co często jest wymagane wiec super w hotelu także znajduje się sklep w którym wszystko możecie kupić wiec naprawdę super nie trzeba nigdzie chodzić i szukać wszystko na miejscu pobyt mieliśmy zarezerwowany na 2 dni ale przedłużyliśmy jeszcze o 6 i finalnie byliśmy 8 dni ponieważ było idealnie i nie było sensu szukać nic lepszego

Pobyt: styczeń 2022

• Ocena dodana: 9 stycznia 2022

Rewelacyjny pobyt w Sala na Koh Samui!
    • Apartament typu Suite z balkonem nad brzegiem oceanu

Nie było takich rzeczy.

Bardzo ładny hotel. Świetnie zaprojektowany. Genialna architektura. Pokoje bardzo ładnie urządzone, jasne i czyste. Łóżko b. duże, wygodne. Śniadania rewelacyjne. Do wyboru był bufet jak i możliwość zamówienia dań. Restauracja Tent serwowała bardzo dobre dania z karty zarówno w porze lunchu jak i kolacji. Personel bardzo miły, pomocny i uprzejmy. Do dyspozycji gości były kajaki, deski do pływania. Serdecznie polecam. Naprawdę warto tam być.

Pobyt: styczeń 2022

• Ocena dodana: 24 stycznia 2024