2. Tajlandia – opinie o hotelach
  3. Surat Thani Province – opinie o hotelach
Surat Thani Province Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Chabalay Resort Ocena: 10

„Piękna plaża, widok, świetna restauracja, cztery pieski :)”

• „Absolutnie wyjątkowy, bardzo polecam. 4 osobowa rodzina (dzieci 12 i 18) mieliśmy domek w pierwszym rzędzie obok recepcji. Domek jest murowany, przestraszony, jasny, łóżko małżeńskie i piętrowe. W środku jest dużo miejsca, ładna i czysta łazienka, czyściutka pościel i ręczniki, kosmetyki w łazience, codziennie woda do picia 👍 Śniadanie - każdy coś dla siebie znajdzie, pyszne owoce i soki, jedzenie z karty też smaczne. Najpiękniejsza jest plaża, kilka kroków od domku i basen. Polecam dla osób z dziećmi lub starszym, tam jest magicznie i cicho, nie gra muzyka cały dzień przy basenie i plaży, słychać tylko morze. Na plaży piękne palmy i sadzą małe nowe👍. Super kontakt z dziewczyną z recepcji która mówi biegle po angielsku i niemiecku - naprawdę to rzadkość tutaj. Można wynająć skutery w takiej cenie jak na mieście. Kilka kroków trzeba przejść do głównej ulicy ale nie jest daleko. Jesteśmy 3 nocki na Chaweng i żałujemy, tu jest istny cyrk nawet na plaży. Bałam się starego ośrodka ale polecam z całego serca jeśli ktoś chce odpocząć ❤️”

• Sea Rock Resort Ocena: 10

„Bardzo dobra lokalizacja jeśli chodzi o bliskość do plaży. Duża łazienka ale słabe oświetlenie. Duża sypialnia, wygodne łóżko.”

• „Dobre jedzenie w dobrej cenie . Ładna rafa tuż przy brzegu .”

• „Przyjaźni i pomocni wlaściciele Super obsługa przed przyjazdem - odpowiadanie na moje milion pytań Piękne otoczenie domku i dobra lokalizacja”

• „Idealna lokalizacja przy pięknej plaży z lazurową wodą. Bardzo miły i pomocny personel. Widok z okna również był piękny.”

• „To był hotel na jedną noc. Obiekt bardzo duży. Czysty. Dobra lokalizacja.”

• „Ekonomiczny nocleg, miła pani zarządzająca. Dobry internet.”

• „Nice personel”

• „Świetnie usytuowany ośrodek na plazy, z dużą ilością leżaków (czego na zdjęciach nie było widać). Komfortowo ,czysto i wśród zieleni... z przemiłą obsługą. Wspaniały masaż na plaży... Warto przyjechać na kilka dni ...”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Surat Thani Province