2. Francja – opinie o hotelach
  3. Korsyka – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Korsyka Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Kiedy po całym dniu jazdy krętymi drogami Korsyki dotarliśmy do Les Mandiles poczuliśmy się jak raju. Przepiękne miejsce tuż nad morzem. Trochę żałowaliśmy, że zatrzymaliśmy się tylko na jedną noc.”

• „Wszystko było zgodne z opisami, apartament super a okolica przepiękna. Super kontakt z właścicielem .”

• „Dostęp do parkingu, basenu oraz tarasu”

• L'Elementariu Ocena: 10

„Lokalizacja, położenie obiektu w miasteczku Nonza. Bardzo dobre wyposażenie w kuchni.”

• Casa a Stretta Ocena: 9

„Świetna lokalizacja w górach, przytulny apartament.”

• Laetitia Ocena: 10

„Bardzo fajna aranżacja lokalu w starym budynku na starym mieście :)”

• I Fioretti Ocena: 8

„Mam problem z oceną tego obiektu. W zasadzie wszystko było OK. Ładna okolica, ciekawe miejsce ( dawny klasztor ), normalne śniadanie. Ale ...... To miejsce ma niesamowity potencjał który niestety nie jest w ogóle wykorzystany. Całe wykończenie pokoi, korytarzy nie pasuje do XVI wiecznych murów. Szkoda. Wybierając ten nocleg oczekiwaliśmy czegoś innego.”

• Casa Mia Ocena: 10

„Bardzo fajne miejsce. Dobrze wyposażony dom. Pani w recepcji bardzo miła i pomocna. Do plaży nie cały kilometr”

• „Przyjemny apartament, bardzo dobrze zlokalizowany. Winda i balkon. W apartamencie wszystko, co potrzebne. W lodówce czekał sok pomarańczowy i butelka wody. Do dyspozycji kawa i herbata. Łazienka z niewielkim okienkiem. W pobliżu liczne sklepy, przystań promów, dworzec kolejowy i przystanki autobusowe. Bardzo pomocny właściciel. Sebastien - bardzo dziękuję za wszystko !”

• Casa Del Torrente Ocena: 10

„Super miejsce na wypoczynek. Basen rowery gry wszystko na miejscu i w cenie.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Korsyka

na podstawie 133 259 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com