2. Francja – opinie o hotelach
  3. Korsyka – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Korsyka Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dobra lokalizacja na poznanie Korsyki górskimi szlakami. Lokal idealny dla dwóch osób, z oddzielnym wejściem, miejscem parkingowym dosłownie przed drzwiami. Wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty (zgodnie z opisem). Rewelacyjny widok sprzed domu, Obiad na świeżym powietrzu był zachwycający. Właściciele bardzo dyskretni. Łatwy i szybki dojazd do Corte.”

• Kalliste Ocena: 10

„Warunki pobytu były idealne. Bardzo przestronny apartament, gustownie i praktycznie urządzony, z pełnym wyposażeniem. Bardzo dobrej jakości pościel i duże łóżko. Bardzo życzliwi, sympatyczni Gospodarze. Pani Bernadette udzieliła nam szczegółowych informacji na temat dojazdu oraz atrakcji w okolicy. Spędziliśmy piękne wakacje!”

• „Pięknie czysto miła obsługa zadbany ogród idealne wyposażenie wszystko na 5+”

• „Klimatyczne miejsce. Przepiękne miasto, po którym można spacerować godzinami.”

• „Apartament z pięknym widokiem na zatokę, wyposażony w niezbędne akcesoria. Przestronny z tarasem. Pralka do wspólnego użytku.”

• „Wszystko co potrzebne było na miejscu.Bardzo duży plus to siatki w oknach czyli moskitiery,dzięki czemu nie trzeba używać klimatyzacji.”

• „Właściciel apartamentu był bardzo miły, czekał na nas z kluczami. Wszystko nam pokazał i wyjaśnił. Apartament czysty, zadbany i wygodny. Miejsce parkingowe dla samochodu było zapewnione. Dziękujemy Victor.”

• „Zatrzymaliśmy sie tu na ostatnią noc przed odlotem i to był bardzo dobry wybór. Duży i przestronny apartament blisko lotniska. W apartamencie i okolicy mamy wszystko czego potrzeba. Polecamy”

• „Obiekt nowy, Apartament pięknie urządzony. Kuchnia wyposażona kompletnie. Na trasie grill. Cicha i spokój. Basen podgrzewany :-). 2km do sklepu bardzo dobrze zaopatrzonego. Piaszczysta plaża. Mili gospodarze , dbający o o toczenie i gości.”

• „Spokój i cisza. Piękny widok na morze i na latarnię morską. Przestronny apartament z 2 sypialniami i z dużym tarasem.”