2. Srí Lanka hodnocení hotelů
  3. Srí Lanka hodnocení hotelů
Cultural Triangle Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel 4 U Saliya Garden Průměrné hodnocení: 8

„bazén, jidlo a pan veverka“

• Witherspoon Lodge Průměrné hodnocení: 9

„K hotelu se bohužel nedostanete klasickým autem. Takže jsme museli kus cesty šlapat i s taškami do prudkého kopce. Na to vás dopředu nikdo neupozorní. Každopádně velmi příjemná majitelka, která nám po příchodu ihned připravila studený fresh džus. Pokoj čistý s pěkným výhledem na město. Jediným problémem byla klimatizace, ze které nám uprostřed večera začala téct voda. Paní majitelka poskytla kbelík :). Snídaně vynikající.“

• Ariya Rest & Ayurveda spa Průměrné hodnocení: 8

„Trochu zapadlé ale naprosto splnilo očekavani, vzhledem k ceně i předčilo. Velmi vstřícný personál, o co jsme si řekli to jsme dostali (večerní ovocná mísa). Výborné bufetové měny - asi 20 různých pokrmů co si můžete dát na talíř. Osvěžující bazén s prostěradlem a ručníkem na požádání. A jako bonus návod jak cestovat autobusy.“

• Sundaras Resort & Spa Dambulla Průměrné hodnocení: 10

„Nejlepší místo pro cestování a poznávání SRI LANKY. Skvělá lokace hotelu, kde vari Skvele jidlo a míchají ty nejlepší drinky. A jejich pool bar - prostě WOOW.“

• Nature Walk Resort Průměrné hodnocení: 2

„Místo“

• Bangalawa Resort Průměrné hodnocení: 8

„milí personal, bohatá snídaně, možnost objednání jídla z restaurace s dovozem a servirovanim v resortu“

• Hotel Cassendra Průměrné hodnocení: 9

„Krásný výhled z hotelu. Doplatili jsme si snídani,která byla výborná a dostačující.“

• The Castle by Don Louis Průměrné hodnocení: 9

„Trochu dál od města ale krásné místo. Snídaně chutné, jen 2 dny po sobě stejné. Krásný pokon 204 na konci chodby - doporučuji. Výhled na kopce z pokoje.“

• Sigiriya Peacock Homestay Průměrné hodnocení: 10

„Moc hezký pokojík u milé rodiny, stranou od ruchu města i silnice, s bazénem, klimatizací, moskytiérou, velkou a moc dobrou snídaní. Vše krásně čisté a vkusné.“

• Sunshine Resort & Spa Sigiriya Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo naprosto perfektní, televize, lednička, tekla teplá voda což jinde v ubytování ne, vynikající jídlo, hostitelé velice milí a pozorní, hned jsme si toto místo zamilovali a rozhodně ostatním vřele DOPORUČUJEME :-)“