2. Srí Lanka hodnocení hotelů
  3. Srí Lanka hodnocení hotelů
Cultural Triangle Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• The Brick House Kandy Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování je sice umístěno v kopci nad Kandy, ale majitelka nám už ve zprávě před příjezdem doporučila řidiče TukTuku, který vozí z centra na ubytování za 200 LKR 👌😃“

• Meera Homestay Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování není daleko od starého centra a kulturních památek, takže skvělý výchozí bod pro poznávání města. Majitel dělá výborné bohaté snídaně a za dobré ceny nabízí také skvělou večeři a oběd. Je schopný zařídit aktivity jako je safari ve Wilpattu, nebo celodenní prohlídku města tuktukem. Pozitivní zážitek je umocněný jeho laskavým a nápomocným přístupem. Chvíle strávené v jeho společnosti a společnosti jeho rodiny byli největším zážitkem našeho pobytu.“

• Wild View Stay Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování leží hned vedle džungle a je obklopeno dechberoucí zahradou. Hned po příjezdu jsme dostali komentovanou prohlídku zahrady, na které roste nespočet druhů rostlin a vysokých ovocných stromů. Plody ze zahrady jsme potom pravidelně dostávali ke snídani i jako dezert k obědu či večeři… řeknu Vám, takové MANGO jsem ještě nejedl… výborný 👌. Majitelka je výborná kuchařka a majitel nám byl velmi nápomocný v plánování aktivit našeho pobytu. Vždy nám vyšli vstříc když jsme potřebovali s něčím pomoct. Zařídil nám krásné sloní safari v HURULU parku za skvělou cenu 70$/dvě osoby. Tečkou za vydařeným pobytem nám byl večer před odjezdem slon, který se procházel po zahradě přímo vedle terasy domu.“

• Kandy Bliss Lounge Průměrné hodnocení: 9

„prostorné pokoje, klidné prostředí, ochotný personál, terasa“

• Rock Cascade tourist home Průměrné hodnocení: 8

„Srílančané jsou vždy milí, ale paní Nisha je ještě srdečnější a vstřícnější. Uvítala nás dzusem, celý den mi vařila čaje na teplotu, po check-out nás nechala osprchovat a peníze navíc odmítla, což jsem tu zažila poprvé :) Doprovodila nás na autobus, abychom ve vedru města trefili zastávku.. Pokoje skromné, s funkční a/c, v místním domě. Nečekejte hotel a poznáte místní, výtečnou snídani, a také lásku k přírodě. Venkovní sezení je s pár pidi mravenci, které tu místní prostě nechávají žít! Půjčení kol od sousedů za 900 Rs.“

• Sigiri Saman Home Stay Průměrné hodnocení: 10

„Krásné prostředí a klid.Jen zvuky zvířat.“

• Lakeside Villa Průměrné hodnocení: 9

„Ubytovani bylo čisté, v blízkosti jezera, kde bylo spousta malých restauraci.Majitel byl velmi milý a vstřícný.“

• Liyon Rest sigiriya Průměrné hodnocení: 10

„Krásné místo uprostřed přírody. Ale proto počítejte s hmyzem uvnitř pokoje (jídlo do uzavíratelných sáčků). Pokoj je však vybaven moskytiérou. Majitelé byli velmi ochotní a milý. Na požádání nám byla připravena vynikající večeře, Ráno dle domluveného času jsme měli nachystanou vynikající snídaní. Určitě doporučuji,“

• GODDESS Kandy Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování je umístěno v krásné zahradě, snídaně i večeře byly skvělé, hostitelé byli velice milí a ochotní, podnikli jsme zde výlet do Královské botanické zahrady, navštívili chrám Buddhova zubu, velkého bílého Buddhu a jezero Kandy, strávili jsme zde čtyři krásné dny, všem ostatním vřele DOPORUČUJI :-)“

• Radha Tourist Home Průměrné hodnocení: 10

„Velmi čisté, moderní pokoje. Majitelé vstřícní, velmi milí. Bezpečné místo.“