2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Niemcy – opinie o hotelach
Eifel Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Else' s Stübchen Ocena: 10

„Wszystko jest super czysto ,polecam każdemu 😁”

• Haus am See Ocena: 8

„Dom znajduje się w spokojnej cichej wiosce,z fajnymi widokami i dobrymi możliwości do wędrówek.Dom miał bardzo dobrze wyposażoną kuchnię.”

• „Wszystko tak jak w opisie, bardzo blisko do toru. Bardzo polecam ten obiekt :)”

• Ring Chalet Ocena: 10

„Super właściciele dobra lokalizacja domek super wyposażony więcej niż oczekiwaliśmy można by w nim mieszkać polecam wszystkim chętnym super cena do jakości”

• „Super położony dom, z pięknym widokiem,w cichej lokalizacji. Apartament czysty i dobrze wyposażony.”

• „Świetna lokalizacja, na przeciwko Lidl, a obok restauracja/bistro z pysznym jedzeniem oraz stacja benzynowa. Można tam dojść na pieszo. Właściciele bardzo mili, szybki kontakt przez czat, ale też osobiście bo mieszkają obok. Piękne widoki wokół domu, góry i zieleń. Pokój czyściutki i wokół budynku wszystko starannie zadbane. Wszystko zgodnie z opisem, a co najważniejsze blisko toru Nurburgring. Chętnie wrócimy i polecam to miejsce na nocleg. Fantastyczne.”

• Haus Olga Ocena: 10

„Idealny obietk na nocleg. Bardzo mili wlasciciele , nie bylo problemow z pozna godzina zameldowania. Apartament czysty i pachnacy , super wyposażony. Taras z super widokiem. Polecam i napewno wroce 😁”

• „Wielkosc apartamentu, udogodnienia, bistro ''za rogiem''. gospodarze przemili”

• „Piękne ciche miejsce , duża łazienka , aneks kuchenny ,”

• Rurtalapartment Ocena: 10

„Bardzo cicho i spokojnie, przepiękny widok, bardzo dobrze wyposażony apartament.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Eifel

na podstawie 71 864 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com