2. Węgry – opinie o hotelach
  3. Gyor-Moson-Sopron – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Gyor-Moson-Sopron Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Super miejsce, czyściutko, wygodnie, niczego nie brakuje. Ciekawa okolica, w pobliżu sklep, restauracja. Cisza, spokój.”

• „Był bardzo blisko centrum, bardzo blisko park z placem zabaw dla dzieci. Cały apartament czysty i schludny dużo udogodnień typu klimatyzacja, telewizory, dwie oddzielne toalety, 3 pokoje plus salon z kuchnią”

• „Wszystko OK. Gorąco polecam.”

• HOKE lakás Ocena: 10

„Co mi się podobało najbardziej ? Właścicielka Monika 😀 . Niesamowita osoba . W dwie minuty można się dogadać w kwestii wszystkiego. Super kontaktowa kobieta . Wszystko załatwione profesjonalnie . Pierwszy raz wynajmowałem lokal od Pani Moniki 2 lata temu. Zapamiętałem go super . Teraz udało się poznać właścicielkę . Niesamowicie pomocna osoba . Lokalizacja super . Kilka minut do centrum . Lokal przygotowany z myślą o wszystkich. Polecam . W Sopron wynajmowałem kilka mieszkań przez ostatnie dwa lata ale to jest najlepsze .”

• Ölyv Ocena: 10

„Wspaniała atmosfera, Bardzo miła właścicielka, otwarta o uprzejma.”

• Diofa apartman Ocena: 8

„Dobre miejsce na nocleg na trasie”

• „Wyposażenie, bardzo dobra lokalizacja (Centrum) - wszędzie blisko”

• Ecoappartment 2 Ocena: 9

„Spędziliśmy 1 noc w drodze do Chorwacji. Lokalizacja idealna- blisko trasy i blisko do miasteczka, które jest absolutnie urocze. Warto wybrać się na niespieszny spacer i pobliskie termy. Mieszkanie wygodne, czyste i zawiera potrzebne udogodnienia. Kontakt z właścicielem bardzo dobry, umożliwiono nam zameldowanie przed godziną rozpoczęcia doby hotelowej. Stosunek jakości do ceny wypada bardzo dobrze.”

• Lucsony Apartman Ocena: 10

„Świetna lokalizacja. Czystość, wyposażenie.”

• Somos Apartman Ocena: 10

„Miły i komfortowy apartament. Cisza i spokój.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Gyor-Moson-Sopron

na podstawie 33 712 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com