Халкідіки Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Acrotel Athena Pallas Оцінка за відгуками: 10

“Дуже смачна їжа, басейн з підігрівом“

• Summer Dream Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Хороша комунікація з персоналом. Сніданки включені в ціну. Низька ціна за проживання, та ще багато іншого.“

• Avra Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітний персонал, відмінне розташування та чистий готель! Все сподобалося !“

• Eagles Palace Оцінка за відгуками: 10

“Відпочивали вдвох з мужем, у нас була річниця весілля-20 років, все дуже сподобалось!!! Гарна зелена територія , красивий інтерьер отелю, різноманітні завтраки та вечері !!!“

• Aristoteles Holiday Hotel And Spa Оцінка за відгуками: 10

“Дуже приємний персонал, чисто, комфортно, затишно та смачно.“

• Miraggio Thermal Spa Resort Оцінка за відгуками: 8

“В цілому все було непогано, хороший пляж, для клубних номерів відокремлена зона з більш комфортними шезлонгами. В готелі декілька ресторанів, була можливість різноманітно поїсти, але в рибному ресторані ціна смаженої риби була дуже дорога, особливо якщо вважати що це ресторан на березі моря, де очікуєш якісну та не дорогу рибу, вона мені вийшла більше 100 евро. Для дітей працював дитячий клуб ввечері, де вони розважались, їм сподобалось.“

• Greek House Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Все було топ“

• Chrousso Village Оцінка за відгуками: 10

“Готелем задоволені. Тихий, сімейного типу. Проживали в 2-х кімнатних апартаментах - для 2 дітей + 2 дорослих дуже комфортно. Відпочивали по системі "все включено" - харчування дуже смачне, м'ясо та риба кількох видів щодня, кілька разів за тиждень готували морепродукти. Анімація чудова - орієнтована не лише на дітей, але й на дорослих - караоке, жива музика (2 рази на тиждень), танці. Рекомендую!“

• Greek House Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Все було класно ! Дуже приємні господарі ! Близько пляж ! Старенькі меблі , але це не заважало проживанню ! Раджу всим !“

• Royalty Suites Seaside Оцінка за відгуками: 10

“Вид на море, зручності.“