2. Гърция отзиви за хотели
  3. Heraklio отзиви за ваканционни имоти
Heraklio Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Casa Di Giovani Оценка от отзивите: 10

„Много добро местоположение. Много добро разположение, оборудване, голямо пространство. Има почти всичко необходимо.“

• Kondylaki Apartments Оценка от отзивите: 10

„Апартамента е по-хубав ,отколкото изглежда на снимките.Изключително любезен домакин!“

• Marina Villa Оценка от отзивите: 10

„Wunderbar“

• 3rd Floor Apartment next to the BeachFront Оценка от отзивите: 8

„Добра локация и възможност за разглеждане на забележителности и разходки по плажа“

• Anna Studio Оценка от отзивите: 10

„Много приятен хотел съвсем близо до плажа, който е безкраен. Помещенията бяха чисти, уютни и добре шумоизолирани. Домакините са изключително любезни, посрещнаха ни с домашен кекс изпратиха ни с кутийка локум. В близост има спирка на автобус до центъра на Ираклион и летището. Има магазинчета и места за хранене.“

• Sakura Dntwn Оценка от отзивите: 10

„Много приятен и удобен малък апартамент на тиха уличка, но съвсем близо до оживените улици със заведения и магазини. Чист и зареден с всичко необходимо, включително капсули за кафе-машината. Очакваше ни и бутилка вино, като комплимент от Костас. Има удобна тераса и малък балкон с частичен изглед море.“

• Ippoliti Village Оценка от отзивите: 10

„Все добре“

• NH Urban Living in Nea Alikarnassos Оценка от отзивите: 10

„Имаше абсолютно всичко необходимо за продължителността на престоя. Удобствата бяха на ниво и беше чисто. Бяха ни оставили кафе, вино и малки неща за хапване.“

• Andrews Luxury Suites Near The Airport Оценка от отзивите: 10

„Много дизайнерски направен апартамент с всички удобства“

• Brand new Luxury apartment close to Heraklion Оценка от отзивите: 10

„Excellent service.“