2. Czarnogóra – opinie o hotelach
  3. Herceg Novi County – opinie o hotelach
Herceg Novi County Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „śniadanie skromne (jeszcze przed sezonem), ale bardzo smaczne. Hotelowy parking za darmo, uczynny i pomocny personel. Myślę, że w sezonie turystycznym hotel ma bardzo dużo do zaoferowania, my niestety nie mogliśmy tego doświadczyć bo np. basen przy plaży był jeszcze zamknięty.”

• „Apartament jest czysty, nowoczesny, dobrze wyposażony i świetnie zlokalizowany. Bardzo miło zaskoczyło nas o poranku to, że znalazłyśmy tam nawet kawę! :) Właścicielka to przemiła, komunikatywna osoba, która umożliwiła nam bardzo późne, nieplanowane, zameldowanie :) Jeszcze raz dziękujemy!”

• HOTEL TALIA Ocena: 9

„Ładne pokoje, wygodne łóżka, smaczne i różnorodne jedzenie, personel uśmiechnięty i miły.”

• „Bardzo sympatyczna i uprzejma Pani gospodyni. Dziękuję za kawę”

• „Aneks kuchenny w pokoju”

• Apartmani Andrea Ocena: 10

„Świetna lokalizacja, komfort mieszkania. Wspaniali właściciele, częstowali rakiją i domowym sokiem z granatu. Chce się tam wracać i to dłużej niż na jedną noc. Gdyby nie konieczność wyjazdu - chętnie zostalibyśmy na kilka dni. :)”

• „Nie było takich rzeczy.”

• „Wszystko super.”

• „Bardzo miła obsługa, pyszne śniadanie, dobrze wyposażona siłownia.”

• Hotel Lavanda Ocena: 10

„Przepiękne położenie, przestronne pokoje, gościnna i bardzo życzliwa obsługa. Przepyszne posiłki. Polecam z całego serca!”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Herceg Novi County