2. Indonezja – opinie o hotelach
  3. Indonezja – opinie o hotelach
Jawa Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „To nie pierwsza moja wizyta w tym obiekcie, choć poprzednia była wiele lat temu, od tego czasu się nie zmienił. Bardzo fajne miejsce, lokalizacja pierwszorzędna, w samym środku Prawirotaman. Jest basen, jest gdzie usiąść na zewnątrz, miejsce zadbane.”

• „Cicha, spokojna okolica niedaleko centrum. Smaczne śniadanie.”

• „Lokalizacja, blisko do centrum, wygodne łóżko.”

• „Właściciel jest niesamowicie przyjaznym i pomocnym człowiekiem. Przed przyjazdem przekazał nam wszystkie informacje o wycieczce na wulkan Ijen. Przy transporcie do obiektu zostawiłem tam swoje urządzenie. Właściciel pomógł odzyskać ten przedmiot oraz wysłał kuriera na Bali na swój koszt. Dodatkowo cena noclegu jest bardzo atrakcyjna, a po przyjeździe z trekingu na Ijen czekało na nas śniadanie 😍”

• Rumah Ukhi Ocena: 8

„Lokalizacja w cichej okolicy Właściciel bardzo uprzejmy i pomocny Dysponuje samochodem na wynajem z czego korzystaliśmy Bardzo dobre śniadania do wyboru Oferuje odbiór i transfer na lotnisko Wszystko w dobrych cenach Bardzo dziękujemy za wszystko .”

• Sedulur Homestay Ocena: 7

„Bardzo dobra lokalizacja. Warunki jak w schronisku górskim. Dwie wspólne toalety. Ciepła woda pod prysznicem. W pokojach od ulicy bardzo duży hałas od przejeżdżających motocykli i aut, tak jakby okien nie było. W pokojach czysto. Cena dobra, więc na jedną noc miejsce idealne.”

• Nextdoor Homestay Ocena: 10

„Willa położona jest przy jednej z głównych ulic Yogyakarty. Plusem jest dostępność sklepów i restauracji, minusem niestety hałas od drogi ora pobliskiego meczetu. Fantastyczna gospodyni, przemiła, szykuje osobiście śniadanie w jawajskim stylu. Polecam masaże na które specjalnie przyjedzie niepozorna Pani z wielką siłą w dłoniach :)”

• „Bardzo miła i pomocna obsługa. Tylko ze względu na dwóch panów z obsługi u których można wynająć skuter, wypożyczyć sprzęt i zamówić taxi czy wycieczkę na wulkan ocena nie jest na 1. Rozumiem że wysoka ocena obiektu na booking jest tylko ze względu na nich bo cały obiekt jest bardzo słaby. Sniadanie ok ale przywożą skądś o jednej godzinie i jak nie wstaniesz od razu to jesz zimne. Na plus mała butelka wody w pokoju.”

• Ndalem Mataram Ocena: 10

„Fantastyczny wystrój ogrodu.”

• Omah minggir Ocena: 10

„Cisza, spokój, z dala od cywilizacji, natura. Dobre jedzenie, bardzo miła obsługa. Nie jest to miejsce dla tych co lubią miejski komfort.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Jawa

na podstawie 47 226 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com