Jezioro Iseo Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• SMART San Martino Ocena: 10

„Idealna lokalizacja, przepyszna restauracja z cudownym podejściem do klientów i darmowy parking obok budynku. W pokoju było bardzo przytulnie i czysto.”

• Villa Leilani B&B Ocena: 10

„Świetna lokalizacja. Przemiła obsługa. Pyszne śniadanie. Polecam!”

• Giuseppe B&B Ocena: 9

„Czystość”

• „Hotel znajduje się w doskonałej lokalizacji, w samym sercu Iseo, w odległości kilku minut spacerem od wielu barów z dostępem do sklepów, osterii, kawiarni co najważniejsze, jeziora i przystani promowej by popłynąc na wyspę Monte Isola. Hotel jest tak uroczym miejscem, niesamowite widoki na śniadanie na werandzie każdego ranka. Hotel położony jest w fantastycznej lokalizacji. W nocy jest trochę hałasu późno na zewnątrz do wieczora. Uwielbialiśmy dużą werandę porośniętą winoroślą. Pokoj jest wygodny i wychodzi na taras, który przez większość dnia przechwytuje słońce i jest idealnym miejscem do jedzenia i picia wina.”

• B&B RUFHOUSE Ocena: 10

„Cudowna gospodyni. Czysto, pyszne śniadania. Widok z balkonu niesamowity.”

• B&B Gledizia Ocena: 10

„Pokój i śniadanko”

• „Styl w jakim jest urządzony dom. Widok z okna. Przemili właściciele.”

• B&B Panorama Iseo Ocena: 10

„Przepiękne miejsce z pięknym widokiem. Właścicielka bardzo miła. Pyszne śniadania. Zdecydowanie polecam”

• Riflessi d'Arte Ocena: 10

„Super kontakt z wynajmującą, pyszne śniadanie, bardzo duże i czyste pokoje. Bezpłatny parking na terenie.”

• B&B Bellavista Ocena: 10

„Piękny widok i bardzo pomocna i miła obsługa, a śniadania iście Włoskie i przepyszne”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Jezioro Iseo

na podstawie 12 462 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com