3. łódzkie – opinie o hotelach
łódzkie Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Pokoje przestronne .duże, wygodne łóżka , czysto ,pyszne śniadania , polecam”

• Bar Sandacz Ocena: 10

„Cisza, spokój, świetna lokalizacja dla osób mających dosyć zgiełku miasta. Dobry kontakt z właścicielką, pokój przyjemny i czysty.”

• Hotel Inner City Ocena: 10

„Sam hotel rewelacja! Pokój jasny, czysty, łóżko FANTASTYCZNE! Tak wygodne, że za pierwszym razem zamiast spać, to delektowałam się jego wygodą. Jedzenie przepyszne (sałatka z sosem rządzi!), obsługa hotelu tak uprzejma i otwarta, że czujesz się jak w domu :)”

• „Właściciel po zgłoszeniu przez nas ze grzejnik na prąd nie działa przywiózł nam nowy co było bardzo pomocne.”

• „Pyszne jedzenie i doskonała lokalizacja, pomocny personel.”

• „Otoczenie”

• „Wszystko super.dużym atutem są 2 baseny, wewnętrzny i zewnętrzny przy którym można zjeść śniadanie na tarasie.”

• Hotel Pietryna Ocena: 10

„Hotel w nowo wyremontowanej kamienicy. Pokoje nowoczesne, komfortowe. Lokalizacja idealna, w samym centrum Piotrkowskiej. Na dziedzińcu piękna zabytkowa kuczka żydowska. Parking za darmo co jest wielkim atutem. Śniadania bardzo smaczne. Mogłyby być dwa ekspresy do kawy bo jeden nie dawał rady i czasami trzeba było chwilę poczekać w kolejce. Hotel z klimatem, czuć historię Łodzi we pięknych wnętrzach. Polecam pobyt w tym miejscu.”

• „Hotel dobrze zlokalizowany. Obsługa w hotelu pomocna - odpowiedziała na każde pytanie jak i również pomogła. Śniadania - jak to w hotelu.Duży parking przy hotelu - z parkowaniem również nie było problemów.”

• Aviator Ocena: 8

„Wszystko jak najbardziej w porządku. Hotel bardzo czysty. Dobre śniadania (zabrakło tylko jajecznicy na stole) i wszędzie blisko”

30 Najlepszych Hoteli w regionie łódzkie