3. łódzkie – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
łódzkie Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Kontakt z personelem był rewelacyjny. Nigdzie nie czułam się tak zaopiekowana jak tam. Pokoje prezentują się dokładnie tak jak na zdjęciach, a na gości czeka miły poczęstunek.”

• „lokalizacja”

• „W apartamencie jest wszystko, czego potrzeba. Klimatyzacja także była przydatna w tak ciepły dzień. Bezproblemowe odebranie kluczy umożliwia przyjazd o każdej porze. Piękny widok z okna. Zdecydowanie polecam.”

• „Super warunki czysto i wszystko co potrzebne nawet pralka mieszkanko bardzo fajnie mimo ze na poddaszu to ma swój urok gorąco polecam”

• „Styl mieszkania , łazienka i wyposażenie kuchni.”

• „Wszystko wyposażenie na duży plus może jak by był trochę większy telewizor 😊😊 to męża ocena 🤣 dojazd do zaplanowanych atrakcji oceniam na 8 jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni 🤩”

• „Lokalizacja była bardzo korzystna, śniadania bardzo smaczne i zróżnicowane. Pokoje w hotelu Stare Kino Cinema Residence są urządzone z dbałością o każdy szczegół. Wystrój nawiązuje do historii kina, co tworzy niepowtarzalną atmosferę. Mój pokój był przestronny, czysty i wyposażony we wszystko, czego potrzebowałam do wygodnego wypoczynku.”

• „Sprawna płyta elektryczna”

• „Styl jak w pałacu! Bardzo ciekawa propozycja, coś innego w centrum miasta można się poczuć jak w zamku. Zabytek który cieszy oko ! Dla fanów takich rozwiązań jak najbardziej nie jest to klasyczne nowoczesne wnętrze ale uważam że to na duży plus. Bardzo mili właściciele. Super cena i idealna lokalizacja . Może jeszcze wrócę”

• „Lokalizacja.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie łódzkie