2. Mauricius hodnocení hotelů
  3. Mauricius hodnocení hotelů
Mauritius North Coast Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Sunway Residence Průměrné hodnocení: 10

„Maximálně doporučujeme“

• Number 6, Pebble Bay Appartments Průměrné hodnocení: 8

„Navštívili jsme už více ubytování v Pereybere a toto se nám zatím líbilo nejvíce. Pláž blízko, supermarket v blízkosti, restaurace v okolí. Moc milý a ochotný personál. Úklid apartmánů skoro každý den. V kuchyni vše potřebné. Mohu doporučit.“

• Ocean Drive Studio, next to the Beach Průměrné hodnocení: 10

„malý, ale utulný apartman, blizko plaže, rertauraci, supermarket nedaleko, vše bylo super, v lednici maslo, mleko, vajicka, zakladni potraviny na snidani, sušenky, čaj, kava🤩“

• „Byli jsme s rodinou velmi spokojeni, nachází se téměř ve středu města, v okolí dostatek restaurací, výborná je možnost soukromého parkování u zařízení. Na pláže a zajímavosti Mauricia jsme jezdili autem, protože veřejná pláž u ubytování není nic moc. Kuchyň je dostatečně vybavená.“

• Haute Crécerelle Průměrné hodnocení: 10

„Skutečnost odpovídá fotografiím. Pláž je úžasná (na Mauriciu jsme lepší nikdy neměli), žádné řasy. Apartmán a výhled z terasy je dokonalý. Byli jsme jen dva, ale i pro čtyři je apartmán dostatečně velký a pohodlný. Vhodný i na delší pobyt.“

• Domaine de Grand Baie Průměrné hodnocení: 9

„Velmi hezké ubytování v pěkné zahradě. Vybavení pokojů i celého hotelu bylo na velmi vysoké úrovní. Hotel je trochu dražší, ale cenově asi odpovídá svému stylu. Jídlo bylo velmi chutné.“

• Rama Villas Mauritius Průměrné hodnocení: 8

„Velký apartmán. Výborná lokalita blízko pláže a obchodu.“

• Grand Bay Suites Průměrné hodnocení: 9

„Vynikající poměr cena kvalita. Parkování u hotelu. Dobré místo na pořádání výletů autem. Kousek na pláž, hned vedle obchod a dost restaurací. Bylo to lepší ubytování než naše druhé ve čtyřhvězdičkovém hotelu. Doporučujeme“

• „Lokalita, krásná koupelna, pračka,cena. Ubytování je umístěné hned u pláže na kterou projdete přes zahrádku. Hned na proti vile je velký supermarket, kde koupíte úplně všechno. Ubytování má krásné nové koupelny . Ostatní vybavení je starší, ale plně funkční.“

• Villa santa avec piscine et jardin Průměrné hodnocení: 10

„Velmi prostorné a dobře zařízené ubytování. K dispozici bazén, který příjemně osvěží po vyletování v okolí. Dobrá lokalita. Bezchybná domluva.“

Mauritius North Coast – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 19 364 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com