Mugello Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Il Podere di Massi Ocena: 10

„Super miejscówka, ciche miejsce w środku gór z dala od miasta, właściciel bardzo miły. Miejsce bardzo klimatyczne :)”

• Inn Hotel Ocena: 8

„Mily hotel przy 3 minuty od autostrady Bolognia-Firenze Bardzo pomocna obsługa , czysto , wygodne łóżka, codziennie sprzątany pokój. Dobre śniadanie”

• Inn Hotel Ocena: 8

„Kolejna wizyta, jak zwykle wszystko dobrze.”

• „Bardzo dobra lokalizacja - przy dworcu (ale jest zupełnie cicho) dzięki czemu w 25 min dostaliśmy się do Florencji. Bardzo miły właściciel hotelu. Sam obiekt lata świetności ma już za sobą ale jest czysty i zadbany. Śniadanie typowo włoskie - ciasta ale za to smaczne :)”

• Hotel La Rosa Ocena: 10

„Klimatyczny hotel prowadzony przez rodzinę z pokolenia na pokolenie. Czuć dusze tego obiektu i zaangażowanie właścicieli. Toskański klimat hotelu, wysokiej jakości wykończenia. Śniadanie zarówno na słodko jak i wędliny i jajka co bywa rzadkością w tej okolicy, pyszna kawa. Parking publiczny bezpłatny tuż pod hotelem. Bardzo nam się podobało, miejsce z duszą!”

• „Ok”

• Hotel Marrani Ocena: 8

„chciałem hotel możliwie blisko toru wyścigowego Mugello Circuit i Z tego względu hotel spełnił moje oczekiwania. Czystość OK, możliwość zaparkowania samochodu blisko pokoju to duży plus. Śniadania słabe”

• „Super miejsce bardzo czysto bardzo miła obsługa super śniadanie . Jedno z ładniejszych miejsc w jakich przebywałam we Włoszech a jestem bardzo często w różnych agroturystykach .Polecam bardzo to miejsce .”

• „Duży pokój z wygodnym łóżkiem. Z pokoju wyjście na ogród, gdzie znajduje się basen. Przepiękne widoki dookoła domu. Całkiem niezłe śniadanie, dobra kawa. Bardzo miła i pomocna Pani właściciel. Polecam, jeśli chcemy zażyć pięknych widoków i spokoju od miejskiego zgiełku.”

• „Bardzo dobre śniadanie.Duzy wybór,dobreprodukty.”

20 Najlepszych Hoteli w regionie Mugello