2. Wlk. Brytania – opinie o hotelach
  3. Wlk. Brytania – opinie o hotelach
Northern Highlands Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Cudowne miejsce położone w przepięknym i spokojnym miejscu. Domek był naprawdę dobrze wyposażony, bardzo ładny wystrój i czysto. Jest jacuzzi które jest świetnym pomysłem. Jedyny mały minus to materac na dużym łóżku, mógł być troszkę wygodniejszy aczkolwiek i tak dajemy szczerą 10. Żałowaliśmy ze zatrzymaliśmy się tylko na jedną noc :)”

• „Obiekt gustownie umeblowany i doskonale wyposażony. Dom był czysty i w cichym miejscu. Duży ogród z trawnikiem bardzo wygodny do wyprowadzenia piesków.”

• „Bardzo przestronny i dobrze wyposażony apartament. Parkowanie na pobliskiej ulicy beż problemu. Spokojna okolica.”

• The Stable - NC500 Ocena: 10

„Brilliant !!!”

• „Świetne miejsce do odpoczynku cisza i spokój Możliwość karmienia zwierząt I gospodarze bardzo przyjacielscy 😊”

• „Wszystko”

• „Spokojna okolica. Apartament niezwykle przestronny dla 4 osób. Właściciele szybko odpowiadają. Bezproblemowe zameldowanie.”

• „Wspaniałe miejsce w Szkocji, piękna okolica, wspaniałe widoki. Warto odwiedzić to miejsce. Sam domek bardzo dobrze wyposażony, niczego nam w nim nie brakowało. Świetnie spędzony czas w tym miejscu.”

• Harbour quay Ocena: 10

„Super lokalizacja. Bardzo czysty i przytulny apartament. Doskonale wyposażony.”

• Achd Ocena: 10

„Piękna, surowa przyroda. Domek wyposażony we wszystko, co tylko może się przydać. Bardzo przytulny. Podgrzewane łóżka, lodówka, zamrażarka, wyposażenie kuchni i salonu. Brak wi-fi uważam za dodatkowy plus. Internet (w telefonie) mogłem złapać 5 metrów od domu.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Northern Highlands

na podstawie 18 413 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com