2. Słowenia – opinie o hotelach
  3. Notranjska – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Notranjska Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Apartma Mahnič Ocena: 10

„Wszystko.”

• Apartma Nika Ocena: 9

„Super”

• „położenie i otoczenie obiektu, pyszne jedznenie z naturalnych składników, cisza i spokój.”

• Apartments Leni Ocena: 9

„Przepiękny teren wokół domu, bardzo miła właścicielka. Pokoje czyste, w pełni wyposażone, komfortowe. Żałujemy że mieliśmy czas aby zostać tylko 1 noc.”

• „Lokalizacja przepiękna. Małe miasteczko, apartament na uboczu z widokiem na góry, piękne kwietne łąki. Cisza, spokój, natura. 5min do sklepu, restauracji, super lodziarni:-) super baza wypadowa do zwiedzania całej Słowenii. A już super blisko do jaskini Postojna, Krzyżowej czy też Škocjanske. Apartament wyposażony wzorowo, bardzo czysto i schludnie. Dodatkowo w naszym był mały balkon zimowy z moskitierami. Jest też klimatyzacja i moskitiery w pokoju. Nam się nie przydała bo byliśmy w maju, ale w lato na pewno się przyda;-)”

• Villa Acernis Ocena: 10

„Dużo miejsca, kawałek podwórka i miejsce parkingowe.”

• „Przemiła i pomocna gospodyni. Wszystko co potrzeba było dostępne w domu. Niedaleko sklep spożywczy. Super😊”

• „bardzo dobrze wyposażona kuchnia !!! przemiła gospodyni , która udzieliła nam niezbędnych wskazówek jak dojechać do apartamentu bo w tym czasie był remont ulicy . Apartament bardzo czysty tuż obok drzwi wejściowych prywatny parking, super lokalizacja ok 20 minut spacerem do Jaskini Postojna”

• „Bardzo duży dom, świetnie wyposażona kuchnia, 2 prysznice, salon. Prywatny parking i ogród z widokiem. Przestronne pokoje i wygodne łóżka. Wioska w górach na uboczu.”

• „Lokalizacja - dom jest blisko jaskini i ma parking. Idealny dla podróżujących na jedną noc i zwiedzających jaskinię.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Notranjska

na podstawie 7 426 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com