2. Ukraina – opinie o hotelach
  3. Region Odessy – opinie o hotelach
Region Odessy Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Ekaterina II Hotel Ocena: 10

„Świetna lokalizacja, w centrum Odessy, dodatkowo z parkingiem. Profesjonalna obsługa z elastycznym podejściem do klienta.”

• Hostel Light Ocena: 9

„Wszystko w porządku. Dobry stosunek jakości do ceny. Pozdrawiam”

• Hotel Mastara Ocena: 10

„Świetna lokalizacja, bardzo miła obsługa. Elastyczne podejście do klienta, nie było problemem zameldowanie się w pokojach godzine wcześniej. Przestronne i czyste pokoje i ciekawy wystrój. Restauracja z dobrą kuchnią.”

• „Świetna obsługa śniadaniowa ! Ogromne zaangażowanie i uśmiech !”

• „Od strony turystycznej - lokalizacja fantastyczna. Wszędzie blisko, restauracje, atrakcje, plaża 👍 Bardzo dobra komunikacja @ z hotelem przed moim przyjazdem która wynikała z moich opóźnień w podróży i późnym dotarciem do hotelu. Personel bardzo przyjazny, służący nawet chętnie doradztwem w sposobach dotarcia do atrakcji Odessy. Śniadania są w 4 wersjach ale zadziwiająco smaczne. Mój pokój jak i hotel czysty, wszystko działało poprawnie. Warto skusić się na wino przygotowane przez hotel, jest przepyszne 😍 Polecam i wrócę tutaj”

• „Bardzo przyjemny hotel z przemiłym personelem”

• „podobało mi się prawie wszystko”

• Gagarinn Ocena: 10

„Bardzo dobra lokalizacja, świetna obsługa, czyste pokoje i to co jest istotne bezpłatny parking.”

• Hotel Palma Ocena: 10

„Fantastyczne miejsce. Personel przyjazny. Blisko do plaży. Piękny widok z pokoju. Pod nosem restauracja. Czysto w pokoju o dobrym standardzie. Atrakcyjna cena. Jestem zadowolony z wizyty w tym miejscu. Odpocząłem. Jak tylko będę mógł to wrócę do miasta i Hotel Palma wybiorę ponownie.”

• Frapolli 21 Hotel Ocena: 10

„Bardzo nowoczesne i czyste pokoje . Pyszne śniadania.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Region Odessy