Pollino National Park Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• B&B Scalea Rooms Průměrné hodnocení: 9

„Super lokalita, blízko centra i moře. Snídaňová terasa je super.“

• Albergo Merùo Průměrné hodnocení: 10

„Snidane vyborna,velky vyber dobrot“

• Hotel Poseidon Průměrné hodnocení: 10

„Velmi dobrý hotel na krásném místě. Personál ochotný, přívětivá slečna v recepci, číšníci i ostatní. Poloha hotelu je senzační, pláž krásná. V pěší vzdálenosti dobré restaurace. Snídaně vynikající, možnost dokoupení oběda i večeře (polopenze, plná penze). Bazén byl studenější, ale čistý a osvěživý.“

• Hotel Bellavista Průměrné hodnocení: 10

„Vstřícnost majitele a personálu byla neočekávaná. Cítili jsme se jako v domácím prostředí. Kuchyně byla úžasná. Výhled z hotelu na moře a okolní hory byl krásný. Úklid byl prováděn pravidelně. Okolní přírodu a čisté moře můžeme doporučit. Musíme jenom poděkovat za překrásný pobyt.“

• Hotel Brutium Průměrné hodnocení: 9

„Pan majitel velmi příjemný a ochotný Večeře vynikající“

• Bella Scalea Průměrné hodnocení: 10

„Vše v naprostém pořádku. Ubytování čisté, prostorné, nově zařízené. Poloha naprosto luxusní - přejdete přes dvouproudou silnici, parkovištěm a jste na pláži. Obchody do 5 minut chůze, taktéž restaurace či street food. Byli jsme zde začátkem září - tudíž po konci hlavní turistické sezóny - to beru jako plus - nikde fronty, pláž, až na pár místních, téměř prázdná. Oproti střední Evropě mentalita Italů, kdy se nikam neženou a na všechno mají čas, dokresluje obrázek dovolené kde jsme si opravdu odpočinuli. Určitě sem příští rok zavítáme znovu.“

• Grand Hotel De Rose Průměrné hodnocení: 9

„Téměř všechno dokonalé 👍 Jedno z nejkrásnějších míst, které jsem kdy viděla 👌🙂 Hotel na úžasném místě , personál perfektní, čisto a útulno 👌 Jediný problém, mravenci všude a moc nestíhá klima, jinak super, určitě se vrátíme !!“

• CASA SOFIA Průměrné hodnocení: 10

„Super vybavení apartmánu- nadprůměrné. Hodně drobností, které pomohli, jako sušák a pračka, vývrtka a kávovar. Skvělá lokalita. Nedaleko výborná pizza a jiné obchody. Krásné moře.“

• I Registi Průměrné hodnocení: 8

„Hotýlek svou polohou ideální , pokoj s koupelnou čistý a krásný . Snídaně klasika Itálie- velmi dobrý . Nemám co vytknout a hlavně za velmi dobrou cenu !“

Pollino National Park – 30 nejlepších hotelů