Pollino National Park Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Casa di Maria Průměrné hodnocení: 10

„Velmi ochotný pan domácí po 133 schodech vynesl kufr i těžkou tašku. Apartmán je v historickém centru v úzkých uličkách, v romantických zákoutích. Neskutečné. Velké doporučení.“

• Casa Vacanze Irene Průměrné hodnocení: 10

„Poloha s výhledem na město i moře. Parkování je možné zadarmo na nedalekém parkovišti, mimo sezónu prakticky vždy nějaké volné místo je. Poblíž skvělá restaurace kterou provozuje pár ze Slovenska. Skvělá kuchyně a možnost jídla na přání. Apartmán je zařízen vším co člověk potřebuje, vše je funkční. Velmi romantické ubytování ve starém městě. Na pláž i na hlavní promenádu je to kousek.“

• Case Perrone Průměrné hodnocení: 10

„Po příjezdu nás čekalo příjemné přivítání, Stefan byl skvělý a vstřícný hostitel, když jsme něco potřebovali, obratem to zařídil. Ubytování bylo čisté a prostorné. Pohodlné postele!“

• Minù house Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo skvělé, čisté, pohodlné a navíc úžasná paní majitelka, velmi ochotná a vstřícná. opravdu vřele doporučuji“

• Residence Kalispera Průměrné hodnocení: 9

„Velmi přátelský přístup od pronajímatele. Okamžité reakce při nějakém problému.“

• Minù house Průměrné hodnocení: 10

„Vše bylo perfekní.“

• Gilda’s Home Průměrné hodnocení: 10

„Majitel s námi velmi dobře komunikoval, vyzvedl nás na nádraží a odvezl na ubytování. Byt má velkou terasu, je vzdušný, tichý a zároveň blízko centra. V pěší blízkosti jsou Interspar, Conad, Eurospin, MD, pekárny, cukrárny, pizzerie. Naprosté nadšení!“

• Katia's Home Průměrné hodnocení: 4

„Slabá elektřina. Neustále vypadával jistič. V bytě byla zima.“

• This apartment has a terrace and sea views. Průměrné hodnocení: 10

„Doporučujeme, byt byl čistý, tichý a dobře vybavený, pláž i centrum pěšky blízko, pocit soukromí a dobré místo na parkování. S paní Marinou byla velmi dobrá komunikace.“

• Casa Vacanze Irene Průměrné hodnocení: 10

„Velmi vstřícný přístup ubytovatele.“