2. Portugalsko hodnocení hotelů
  3. Portugalsko hodnocení hotelů
Porto Region Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Gallery Hostel Průměrné hodnocení: 10

„Na hostel kvalita hotelu Perfektní čistota Skříňky na kód Voňavé ručníky a povlečení Balkon“

• Best Guest Porto Hostel Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování splnilo mé očekávání, umístění bylo perfektní, pár kroků kamkoliv, personál naprosto velmi milý, snídaně v pohodě, dostačující, za tu cenu fakt spokojenost. První zastávka na cestě camino a bylo to moc fajn.“

• Axis Porto Club Aliados Průměrné hodnocení: 10

„Moderní, velmi čistý hotel. Pokoje jsou velké a snídaně moc dobré! Vždy bych se ubytovala znovu.“

• HI Vila do Conde - Pousada de Juventude Průměrné hodnocení: 8

„Hezká lokalita Krásná společenská místnost a jídelna Dobrá snídaně Vybavená kuchyň“

• Ribeira Douro Hotel Průměrné hodnocení: 8

„Útulný hotel v blízké vzdálenosti od centra.“

• „Poloha v centru a v blízkosti metra a památek.“

• Hotel Boa - Vista Průměrné hodnocení: 10

„Velmi příjemný hotel na kraji oceánu. Dost vzdálený centru, ale i tak jsem byla spokojena. Snídaně klasická, žádný nadstandart. Minibar plný což oceňuji. Děkuji za vodu a klidné spaní. Velmi krásné átrium před hotelem. Bazén jsem nevyužila, bylo docela chladno. Celkově jsem byla spokojena. Děkuji“

• AirPorto Hostel Průměrné hodnocení: 8

„Při prvním přespání jsme dostali místo snídaně balíček na cestu. Odcházeli jsme brzo. Při přespání před odletem nebyl na ubytování ráno nikdo k dispozici, takže bez snídaně. Jinak poměr cena / blízkost letiště je super!“

• Sardines and Friends Hostel 04 Průměrné hodnocení: 10

„Krásná poloha uprostřed města, všechno čisté“

• Caruma Surf Hostel Průměrné hodnocení: 10

„Tady se mi líbilo všechno!!! Tady bych hned jela na víc nocí, atmosféra ubytování je naprosto výjimečná! Kousek od pláže, kousek od samoobsluhy, hned naproti skvělé snídaně, moc moc pěkné ubytko.“

Porto Region – 30 nejlepších hotelů