2. Portugalsko hodnocení hotelů
  3. Portugalsko hodnocení hotelů
Porto Region Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Oporto Santa Catarina Residence Průměrné hodnocení: 2

„Lokalita blízko metra, v centru města“

• Venceslau Wine Boutique Hostel Průměrné hodnocení: 10

„Nádherný butikový hotel, vše v naprostém pořádku.“

• Almada Guest House Průměrné hodnocení: 10

„Paní nám předem krásně popsala cestu z letiště, přesně, kterým metrem jet atd, velice milá, ochotná, pokoj krásný, čistý, voňavý, starodávný“

• Koolhouse Porto Průměrné hodnocení: 8

„Klidne místo, zahrada, kde jsme si mohli v klidu posedet, parkování“

• Vivacity Porto - Rooms & Apartments Průměrné hodnocení: 9

„Velmi čisté ubytování, výborná poloha, pohodlné postele. Prostorné.“

• Jualis Guest House Průměrné hodnocení: 10

„Dobrá lokalita nedaleko nádraží a metra. Personál velmi vstřícný. Suprová snídaně. Příjemné posezení v zelené zahrádce za domem.“

• Casa Fragosa - Alojamento local Průměrné hodnocení: 10

„Nádherná lokalita, domeček u moře. Velký dvorek s různým posezením, několik sušáku. Povlečení, ručníky, deky automaticky. Kuchyňka vybavená, byly i čaje, káva. Byly i utěrky normální i papírové. U postele lampička a možnost nabíjení, věšáky i políčka. Zatahovaci závěsy.“

• Silva's Guest House Průměrné hodnocení: 5

„Umístění v lokalitě.“

• local 4 Dreams Průměrné hodnocení: 4

„Výhodná poloha - blízko metra, káva a k bábovka k snídani, dobře vysvětlený návod, jak se dostat do pokoje v době nepřítomnosti recepce“

• A Portuguesa Guest House Průměrné hodnocení: 9

„Paní majitelka byla velice příjemná 🙂 Spal jsem v samostatném pokoji, který byl uklizený a velice čistý. Na chodbě hned vedle pokoje byla sdílená sprcha, které taky nemůžu nic vytknout. Lokalita je blízko centra, takže k nejnavštěvovanějším památkám je to kousek. Za mě super. Cena 32 euro za noc. Mohu doporučit 🙂“

Porto Region – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 219 410 recenzí B&B a penzionů na Booking.com