3. Retimno – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Retimno Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Miły i spokojny nocleg w samym centrum miasta. Bardzo wygodne łóżka. Świetny stosunek ceny do jakości. Polecam.”

• „Świetna lokalizacja, przemiły właściciel, czysto, polecam.”

• Costas Inn Ocena: 10

„Wszystko było cudowne! Porządek, spokój, pyszne jedzenie. Pani właścicielka to niesamowicie kochana i miła osoba.”

• Studio Manousos Ocena: 9

„Rodzinna atmosfera i przemiły szczeniaczek, który umilał oczekiwanie na śniadanie.”

• Rethymno House Ocena: 8

„właściciel - Nikoś”

• Costas Inn Ocena: 10

„Wspaniała właścicielka, bardzo pomocna i uprzejma, troszczy się o każdego gościa. Pokoje zadbane, czyste, codziennie sprzątane. Śniadania obfite na słono i słodko, do tego kawa i herbata. Na pożegnanie upominek i bardzo miłe słowa. Lokalizacja dobra jako baza wypadowa, a sama miejscowość urocza. Minutę od pensjonatu duży darmowy parking. Zdecydowanie polecam!”

• „Kerames, a w nim Archontika Apartments, to miejsce nie zdominowane przez zorganizowaną turystykę. Polecamy każdemu kto nie oczekuje luksusów hotelu pięciogwiazdkowego, za to cieszy go możliwość bycia na co dzień z zawsze przyjaźnie nastawionymi do przyjezdnych lokalnymi mieszkańcami ! Tak właśnie odbieramy Kreteńczyków – promieniującą od nich radość życia, ich szczere uśmiechy, życzliwość wobec turystów ! Archontika położona jest w spokojnym miejscu, vis a vis dobrze zaopatrzonego sklepiku, wokół drzewa oliwne i ogród właścicieli, miejsce dla samochodu. Kilka prosto urządzonych, czystych pokoi na piętrze (z lodówką i czajnikiem do naparzenia kawy), z wyjściami na przyległe balkony, na dole tawerna, która podczas naszego pobytu w maju nie była jeszcze czynna, jednak Pani Ewa, która się nami zajmowała, wskazała nam inną , w której jedliśmy smaczne, świeże, w dobrej cenie posiłki. Pani Ewa z mężem dbali o nas, Ewa na naszą prośbę opowiadała o codziennym życiu Kreteńczyków, wraz z mężem zabrali nas górskimi ścieżkami do położonej na wzgórzu owczarni (z pięknym widokiem !) abyśmy zobaczyli stada owiec i ich wędrówki po górskich ścieżkach. Dziękujemy Pani, Pani Ewo i Pani mężowi ! Z Kerames blisko jest do pięknych plaż południa, zarówno spacerem, jak i samochodem. Polecamy spacery po samym Kerames, jak również poza wioskę, w stronę morza (na przykład do plaży Ligres) lub gór. Z pięknych, tzw. widokowych, chociaż mocno krętych i stromych dróg samochodowych, a jeszcze lepiej z górskich ścieżek, rozpościerają się rozległe panoramy na przykład w kierunku położonych nad morzem Preveli i Plakias, czy Triopetry i Agios Pavlos, a jeżeli pojedziemy w stronę gór, to także na drugą stronę, na przykład w kierunku miasteczka Spili. W Kerames polecamy sklep z pysznymi, o niezrównanym smaku, kozimi i owczymi serami pochodzącymi z lokalnej wytwórni ! Podsumowując: gorąco zachęcamy do skorzystania z pobytu w Kerames, w Archontika Apartments !”

• „Miła obsługa, widok na morze oraz podstawowe naczynia w pokoju, takie jak szklanki czy talerzyki.”

• Rethymno House Ocena: 9

„Jak zawsze, rewelacyjny pobyt, świetne miejsce. Następnym razem też zatrzymamy się u Nikosa :)”

• Costas Inn Ocena: 9

„Fajne śniadania w formie bufetu. Eleftheria pomocna w planowaniu wycieczek,”

20 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Retimno

na podstawie 6 047 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com