2. Francie hodnocení hotelů
  3. Francie hodnocení hotelů
Côte d’Azur Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• „Ubytování je jednoduché, malý pokojík s postelí a sdíleno koupelnou s majitelem. Majitel nám vyšel vstříc a umožnil nám ubytovat se už ráno (měli jsme ranní let), domluva byla přes WhatsApp a vše proběhlo v pořádku a rychle. K pokoji patří i terasa s ledničkou, která je skvělá na odpočinek. Postel byla pohodlná, jen pro lidi, kteří nejsou partneři, je docela úzká. Dům je zvenku nádherný, cítili jsme se bezpečně, krásná lokalita - všude se dalo dostat pěšky, kousek do starého města i k promenádě, výborně dostupné tramvají z letiště. Kousek jsou obchody, pekárna i restaurace.“

• „Ubytování bylo čisté, moderní vybavení, blízko letiště (cca 1-2km). Ideální na 1-2 noci před odletem.“

• „Krásné ubytování v Provence stylu se zahradou, kde si můžete dát snídani (croisant, pecivo, fresh džus, čaj, káva). Ubytovatelka velice příjemná a milá. Ubytování se nachází asi 2 km od hlavní promenády. Ideální na kratší pobyt (sdílené prostory jako koupelna, obývák, kuchyň).“

• Residence Club Inn Průměrné hodnocení: 10

„Vynikající lokalita, možnost parkování,úžasné vybavení společné kuchyně ,přehledné informace ohledně ubytování.“

• Le clos des Anges Průměrné hodnocení: 8

„Moderní ubytování“

• VieuxChateau Průměrné hodnocení: 5

„Poloha prakticky v historickém centru.“

• VILLA MIAMI Průměrné hodnocení: 10

„Nejlepší z nejlepších co se týká hostitele. Pohodlí,čistoty. Perfektní misto na cestování po riviéře.“

• Residence Share Inn Průměrné hodnocení: 10

„skvělé mohu jen doporučit. přesto, že hotel nemá recepci, občas tam býval jeden milý pán. První den se nás přišel zeptat, zda je vše v pořádku a v případě problému byl velmi ochotný. Pokoj byl krásně uklizen a navoněn při našem příjezdu. zásuvky jsou vedle postele, trezor, malý fén a voňavé ručníky také nechyběli. hotel se nachází ve velmi dobré lokaci. vše je kousek a přestože se hotel nachází v centru není nic slyšet.doporučuji cestovat vlakem nebo využít kola veloblue. zastávka je cca 15min. od ubytování a do Monaka nám cesta trvala 20 min. check in a check out jsou velmi jednoduché. Poměr - kvalita - velice dobré“

• Residence Share Inn Průměrné hodnocení: 10

„Lokalita, přímo v centru, vybavení, čisto všude, personál skvělý, kuchyň…. ♥️“

• Residence Share Inn Průměrné hodnocení: 8

„Skvělé umístění kousek od promenády, Cours Saleya marketu, stanice tramvaje T2 Jean Médecin z/na letiště i v pohodlné docházkové vzdálenosti na vlakového nádraží k výletúm po Côte d'Azur atd...K dispozici otevřená kuchyně i chladící boxy.“

Côte d’Azur – 30 nejlepších bed and breakfast a penzionů

podle 35 937 recenzí B&B a penzionů na Booking.com