San Teodoro Coast Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel Onda Marina Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita je úžasná, blízko krásné pláže.“

• Appartamenti San Teodoro Průměrné hodnocení: 4

„Trochu jsme se báli recenzí a dlouho váhali, zda zvolit toto ubytování. K samotnému apartmánu - až na špinavou podlahu vše v pořádku. V ceně nejsou zahrnuty ručníky, ale o tom jsme díky hodnocení ostatních věděli a i díky přesunům po Sardinii jsme jich měli pro jistotu více svých. V apartmánu je sušák a pračka, což ocení každý, kdo jede na delší dovču (nutné koupit si svůj prací prášek a aviváž). Dále je zde kuchyň s nádobím (opět nutné koupit si vlastní houbičku a utěrku), plynový sporák, dvě ložnice (jedna s manželskou postelí, jedna s dvěmi oddělenými postelemi). A nás tedy ubytování v porovnání k ceně ok. Lokalita klidná, pokud bereme v potaz, že je ulice mimo hlavní dění San Teodoro (hluk ad. viz níže). Apartmán je v dojezdové vzdálenosti cca 10 minut od nočních trhů, hlavní promenády a pláže La Cinta.“

• Helios Hotel Průměrné hodnocení: 8

„Snídaně byla vynikající“

• Casa Bazzu Průměrné hodnocení: 1

„NIC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!“

• Hotel Onda Marina Průměrné hodnocení: 8

„Hotel předčil naše očekávání. Byl pomerně levný a očekávali jsme slabší průměr. Ve skutečnosti je ale hotel velmi hezký a téměr na pláži! Jednou z nevýhod může být, že nemá vlastní restauraci. Ta je ale hned naproti, kam navíc hotel nabízí slevu.“

• Welcomely - I Fenicotteri Průměrné hodnocení: 1

„lokalita a dum byl docela cisty“

• Hotel Onda Marina Průměrné hodnocení: 9

„Milý, usměvavý personál, čisté pokoje, úklid každý den, soukromé neplacené parkoviště hned vedle hotelu, kousek od hotelu krásná pláž s průzračným mořem.“

• Terradimare Resort&Spa Průměrné hodnocení: 10

„Perfektní přístup personálu, vynikající snídaně a výborná káva. Možnost odvozu na pláž. Klidné místo kousek od centra a obchodu.“

San Teodoro Coast – 10 nejlepších hotelů