San Teodoro Coast Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Residence Hotel Lu Nibareddu Průměrné hodnocení: 9

„Poloha. Krásné zahrady. Čisté bazény. Ochotný personál. Mnoho míst na parkování. Super restaurace ala carte. Snídaně dostačující.“

• Appartamento a pochi passi dalla spiaggia Průměrné hodnocení: 10

„Skvělé ubytování. Bylo zde vše, co jsme potřebovali! Blízko pláže. Super posezení na zahradě před domem i za domem. Perfektní!“

• „Krasne, vela miesta, klud. Nikto vas neobtazuje, velka prijazdova cesta pre auto. Vsetko lozne prádlo + uteraky . Pan nas dokonca odviezol na ubytovanie !!! Kazdy piatok trhy v nedalekom okoli. Pani prenajimatelka velmi mila pani“

• La casa sul mare Průměrné hodnocení: 7

„Pěkná lokalita, klidné prostředí.“

• Residence Hotel Lu Nibareddu Průměrné hodnocení: 8

„Skvělá lokalita“

• Ville del Mar Průměrné hodnocení: 10

„Výborný servis od poskytovatele, zajistili všechny požadavky k naší spokojenosti. Místo v příjemné docházkové vzdálenosti jak na pláž tak do města.“

• Residence Baia Salinedda Průměrné hodnocení: 8

„Klidná lokalita s několika plážemi v dochozí vzdálenosti, ideální pro rodinnou dovolenou. Ochotný pan recepční.“

• „Skvělý WOW výhled.“

• Appartamenti Corallo Průměrné hodnocení: 10

„Jednoduchý apartmán se vším, co potřebujete. Kuchyň vybavená, nepočítejte ale se zakladními surovinami, ty je potřeba nakoupit( sůl, pepř, olej)-je ale podle mě stejné všude na Sardinii- z hygienických důvodů nenechávají načaté věci pro další hosty. Startovací balíček s utěrkou, malým jarem👌povlečení a ručníky za příplatek. Příjemné posezení venku, parkování před, třídění odpadu dle plánku-za mě tedy výborná věc,jak naložit s odpadem na ostrově!! Pláž Cinta 10min.pěšky, centrum 20min procházkou. Měli jsme auto a dojeli si spíše na okolní nádherné pláže- Lu Impostu, Brandichi,atd..pár minut odtud! Za nás přesně to, co jsme hledali, jsme dostali mimo sezónu za super cenu, doporučuji! Díky milé Sabrině za skvělou komunikaci!“

• Le Tre Querce Průměrné hodnocení: 10

„Klidná lokalita, super bazén neustále dostupný. Apartmán byl prostorný.“

San Teodoro Coast – 30 nejlepších ubytování k pronájmu

podle 13 327 recenzí ubytování k pronájmu na Booking.com