2. Węgry – opinie o hotelach
  3. Somogy – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Somogy Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• MF Lux Penthouse Ocena: 10

„Widok, taras, parking, przestrzeń, obsługa”

• „Lokalizacja ok, wszystko blisko, ale przy ruchliwej ulicy . Wygodne łóżko.”

• „Duży, zadbany, nowoczesny apartament w super lokalizacji - tuż przy wejściu na główną plażę i deptak.”

• „Apartament spełnił nasze oczekiwania. Fajna duża kuchnia. Duży przestronny balkon. Z widokiem na deptak. Pralka z opcją suszenia. Przyjemne sypialnie. Pojemne szafy. Basen i jacuzzi dostępne przez cały dzień w cenie pokoju. Wieczorami trochę głośno ale nam osobiście to w zupełności nie przeszkadza :) Wszędzie blisko. Centrum, dworzec, główna plaza w zasięgu kilku minut spacerkiem. Plaza niestety do godziny 17 jest płatna ale 5 minut dalej plaza jest za darmo. Bezpłatne miejsce parkingowe. Sofa w salonie się nie rozkłada ale jedna osoba może się przespać. Polecam.”

• „Piękne jacuzzi”

• Hilltop Apartments Ocena: 10

„Gospodarze pomocni, otwarci. Apartament doskonały, czysty świetnie wyposażony. Gorąco polecam.”

• „Wygodny apartament, idealny dla rodziny z dziećmi, w którym nie zabrakło małej wanienki dla niemowląt oraz łóżeczka (oczywiście po uprzedniej wiadomości do właściciela, że podróżujemy z malutkim dzieckiem). Dużym atutem jest też grill czy specjalnie przygotowane miejsce na ognisko. Dodatkowy plus również za spokojną, sielską okolicę i masę sklepów, jak Tesco czy Lidl oddalonych niecałe 10 minut autem od obiektu.”

• „Blisko jeziora”

• „Pokój wyposażony”

• Katamaran Ocena: 10

„Świetna lokalizacja nad samym jeziorem, apartament na parterze z dostępem do ogródka, parking strzeżony, wszystko super gorąco polecam.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Somogy

na podstawie 53 266 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com