Sorrento, pobřeží Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Seven Hostel & Rooms Průměrné hodnocení: 9

„Je to hostel se snídaní, každý den stejný výběr, ale nikdy jsem nevyrazila na túru hladová. Chodidla jsem do hostel baru i na večerní drink a večeři. Ty byly spíše z polotovarů, ale cena byla více než přijatelná pro tuto oblast. Z místa si každý může zorganizoval pobyt podle svého vkusu, já jsem se turisticky vyžila. 8 nocí bylo v pohodě v 6 female pokoji s vlastní koupelnou.“

• Hotel Il Nido Sorrento Průměrné hodnocení: 10

„Krasne vyhledy na more a na Vesuv z pokoje i z restaurace, ochotny majitel, skvela snidane, shuttle zdarma kazdy den pro cestu do centra Sorrenta a zpet, krasna hotelova restaurace s moznosti objednat si dobrou veceri.“

• Hotel Desiree Průměrné hodnocení: 9

„Super lokalita, čisté pokoje, bohatá snídaně a milý personál. Veliká spokojenost.“

• Hotel Tourist Průměrné hodnocení: 10

„Hotel je situovaný na hlavní silnici poblíž nádraží. Hotel splnil očekávání. Snídaně jednoduché zaměřené na klasickou italskou snídani tedy sladké. Krásná zahrada s bazénem. Velice milý personál. Tento hotel rozhodně doporučuji.“

• Hotel Mary Průměrné hodnocení: 9

„Fajn lokalita, hezký čistý pokoj“

• Hotel La Badia Průměrné hodnocení: 9

„"Profesionální přístup personálu, čisto, dobrá lokalita. Dobrý poměr cena - kvalita"“

• Seven Hostel & Rooms Průměrné hodnocení: 8

„Terasa s posezením byla super, možnost malého občerstvení na hotelu, ale nedaleko výborná restaurace Pepino. Relativní klid díky poloze, na druhou stranu od nádraží v Sorrentu je to 30 minut chůze“

• Hotel Tourist Průměrné hodnocení: 8

„Pěkné, čisté ubytování. Výborná snídaně.“

• Le Case Di Rosella Průměrné hodnocení: 9

„Krásné místo s vyhlídkou, skvělá majitelka, bylo tam základní jídlo.“

Sorrento, pobřeží – 30 nejlepších hotelů