Sorrento, pobřeží Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• White Stylish Apartments Průměrné hodnocení: 6

„Ubytování bylo stylové, vypadalo krásně a bylo na skvělém místě!“

• Le Case Di Rosella Průměrné hodnocení: 10

„Měli jsme dva apartmány (9 osob). Obě byli krásně vánočně nazdobené, čisté. Hostitelka i mimo nabídku připravila potraviny pro snídani (káva, čaj, sušenky, chleba, mléko, džem, med, šunka, máslo...). Kuchyně dostatečně vybavená nádobím i pro vaření, k dispozici pračka, dětská postýlka. Výhled na neapolský záliv. Blízko do centra i na nádraží.“

• La casa dei Nonni Průměrné hodnocení: 9

„Ubytování bylo autentické. Nečekejte luxus, ale normální italský byt po rodičích. Nám to ořišlo fajn, apartmán je prostorný. Hostitelé nás přivítali lqhví šumivého vína a vychlazenou vodou - po naší cestě to byl dar z nebes :)“

• Rossy House Sorrento Průměrné hodnocení: 9

„Prostorný střešní apartmán s velkou terasou v centru Sorrenta pár kroků od nádraží i náměstí. V okolí je supermarket i řada restaurací a pizzerií.“

• Leukosìa Holiday House Průměrné hodnocení: 9

„Poloha apartmánu v klidné lokalitě, nádherným výhledem a blízko do centra. Byt je velmi prostorný a krásně čistý.“

• Casa Wizzy Průměrné hodnocení: 10

„- lokalita - apartman, jeho terasy - vse fungovalo - snidane a welcome snacks and drinks - velmi mila domluva, vstricnost ve vsem“

• Terrazza Sul Golfo Průměrné hodnocení: 9

„Klidná část poloostrova, dokonalý výhled, skvělé vybavení, perfektní místo pro dovolenou, pokud plánujete projet poloostrov autem. Velmi milá majitelka!!!“

• Vico di Mare Průměrné hodnocení: 9

„Perfektní lokalita pro letní měsíce téměř na pláži.Pokoj byl prostorný,standardně vybavený s kuchyní.“

• Emidio House Průměrné hodnocení: 8

„Velikost pokojů, klima, vyhled“