2. Litwa – opinie o hotelach
  3. Telšiai county – opinie o obiektach B&B i zajazdach
Telšiai county Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• B&B Hotel Telsiai Ocena: 10

„fantastyczne obsluga, bardzo pomocni i chetni do udzielenia informacji i wsparcia o kazdej porze dnia czy nocy dla 11 osobowej grupy co nie jest latwe. DZIEKUJEMY”

• „Bardzo dobra kuchnia jak na taki mały obiekt. Jak się później okazało taki poziom jest dlatego, że właściciele mają restaurację Lavender Inn w kurorcie Połąga nad Bałtykiem. Obiekt ma prywatny dostęp do jeziora. Dla gości dostępne są nieodpłatnie deski do pływania SUP.”

• B&B Hotel Telsiai Ocena: 10

„Pobyt zaliczam do udanych. Parking zamknięty. Czysty obiekt. Na wyposażeniu czajnik, kubki, łyżeczki, lodówka, ręcznik, TVi i deska do krojenia. Nas korytarzu mikrofalówka. W łazience papier, płyn do mycia oraz szampon. Brak sztućców ale bez problemu kupiliśmy w pobliskim sklepie. Blisko park i jeziorko przy którym była mała plaża i miejsca do przebrania, ale nie widziałem aby ktoś się kąpał. Obsługa miła i szybko odpisywała na zadane pytania i potrzeby. Polecam. Na życzenie otrzymaliśmy łóżeczko dla dziecka.”

• „Parking zamknięty przy hotelu w cenie.”

• „Bardzo dobra lokalizacja, w pokoju było to czego potrzebujesz na krótki miejski wypad, posesja ogrodzona, bezpieczny parking, czysto w pokoju. Lodówka i mikrofalówka na korytarzu do dyspozycji gości.”

5 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Telšiai county

na podstawie 2 021 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com