2. Rakousko hodnocení hotelů
  3. Rakousko hodnocení hotelů
Traunsee Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Seehotel Schwan Průměrné hodnocení: 10

„Lokalita, hotel, koncert Conchity Wurst! Všechno super! I počasí vyšlo!👍👏👏❤️“

• Aktivhotel Wildschütz Průměrné hodnocení: 8

„Velice útulné, čisté a příjemné ubytování.“

• Hotel Wirt Z'Minsta Průměrné hodnocení: 10

„Pokoj fajn, menší, ale na přespání není nutné cokoli více. Okna byla směřována do zahrady nad zurčící potok, což by někomu, kdo vyžaduje v noci absolutní ticho mohlo vadit, ale nám se to líbilo. Prostorný balkon na večerní posezení snad u každého pokoje. S pejskem nebyl problém (Rhodéský ridgeback), platí se za noc 10 EUR. Lokalita ideální na poznávání rakouský jezer. Obchod za rohem, k jezeru 5 minut, nicméně na koupání to lokalita úplně není. Na pokoji mikrovlnka a lednička.“

• POST AM SEE Průměrné hodnocení: 10

„Poloha apartmánu přímo u jezera. Apartmán velký, čistý, snídaně super.“

• Landhotel Post Ebensee am Traunsee ***S Průměrné hodnocení: 10

„Milý a vstřícný personál.Dobře zařízený rodinný pokoj.Dostupnost k lanovce.Výborné snídaně!Velká výhoda bezplatného parkování před hotelem.Mohu jen doporučit.“

• „Snídaně byla skvělá, personál ochotný. Velká většina českých hoteliérů a personálu by se měla zde co učit. Moc děkuji a určitě se zase vrátíme.“

• Hotel Esplanade Průměrné hodnocení: 9

„lokalita ubytování byla úžasná. pouze výtahem bylo možné se svést na promenádu kolem vody. vyhled na jezero a hory pro východu a západu slunce. - moc pěkné ubytování včetně velkolepé snídaně. - doporučuji“

• Seehotel im Weyer Průměrné hodnocení: 9

„Skvělá snídaně s velkým výběrem. Příjemná velikonoční atmosféra. Hezký, čistý hotel.“

• Hotel Altmünsterhof Průměrné hodnocení: 8

„Velmi milá paní na recepci i když jsme přijeli vcelku pozdě nic nebyl problém. Pokoj je malinký ale účelně a příjemně zařízen. Pro dva na jednu noc výborný. Po dobré snídani jsem si udělali krátkou procházku kolem jezera které je doslova přes cestu. Je fajn že se může ráno host odhlásit až v 11 hodin nemusí nikam spěchat.“

• Landhotel Grünberg am See Průměrné hodnocení: 9

„Velmi dobrá lokalita. Příjemný a ochotný personál.Čisté a moderní pokoje. Snídaně výborné všeho dostatek.Skvělá kuchyně.“