Udine Area Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Wybrałam to miejsce ze względu na bliską odległość do dworca w Udine ( 5 min ). Do starego miasta Udine pieszo 20 min. Mieszkanie i pokój skromne, ale było w nim wszystko co było potrzebne i ogólnie dostępna kuchnia. Obok sklepy.”

• „Bardzo czysto i przyjemnie”

• „Dobra lokalizacja, blisko dworzec, kwadrans spacerkiem do centrum historycznego.”

• B&B Books & Bikes Ocena: 10

„Cudowne miejsce na odpoczynek w trasie. Wszystko dopracowane w detalach. Miejsce godne polecenia”

• „Piękne miejsce, cisza, spokój, widok na góry. Bardzo miła pani właścicielka. Możliwość trzymania rowerów w garażu. Czystość. Domowe ciasto do śniadania.”

• Casanova Inn Ocena: 2

„Nowe wyremontowane pokoje.”

• „Hotel położony w pięknej okolicy.Spędziliśmy tam z naszymi suczkami jedną noc w trasie w głąb Itali .Właściciel bardzo miły i pomocny.Obiad i śniadanie bardzo smaczne.Pokoje czyste.Przepiękna okolica którą zwiedziliśmy po obiadku.Polecamy to miejsce.”

• Alle Robinie Ocena: 10

„Zatrzymaliśmy się na 1 noc w drodze z Polski do Toskanii. Bardzo klimatyczny dom z ogrodem, przyjemny personel, duży parking za domem. Pokój bardzo ładny i czysty. Wygodne łóżko. Na wyposażeniu telewizor, klimatyzacja, suszarka, ręczniki, kosmetyki do kąpieli. Dom znajduje się blisko centrum gdzie można na nogach wyskoczyć na dobrą pizzę. Rano czekało na nas pyszne włoskie śniadanie:)”

• I Personaggi Ocena: 6

„restauracja na miejscu w obiekcie, wygląda średnio ale jedzenie dobre”

• „Bardzo klimatyczne miejsce i tak jak wszyscy opisywali, przemiły i przesympatyczny gospodarz. Naprawdę byliśmy w szoku jaki wspaniały człowiek :) ciepło nas przywitał, dostaliśmy winko w prezencie :)”