Udine Area Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Casanova Inn Ocena: 9

„Wysoki standard,bardzo duży pokój, minibar, bezpłatny parking przy obiekcie .W łazience prysznic z hydromasażem ,śniadanie zarówno w słodkiej jak i słonej opcji do wyboru.”

• „Położenie obiektu i wyposażenie pokoju.”

• B&B Cuei di Baret Ocena: 10

„Wspaniała Pani właścicielka”

• „Wspaniała lokalizacja oraz świetnie urządzone pomieszczenia. Niesamowicie komunikatywni i mili gospodarze. Zdecydowanie polecamy to miejsce i z chęcią do niego wrócimy.”

• „Bardzo miła obsługa, czysto w pokojach, parking w cenie. Pyszne śniadanie.”

• „Wszystko było na najwyższym poziomie. Idealne miejsce na nocleg podczas podróży do Włoch.”

• Falco Bianco Ocena: 10

„Fantastyczne miejsce.Przemili właściciele.Po przyjeździe zastaliśmy kawę, herbatę, kosz pieczywa.Wspaniały gest. Pokój i łazienka bardzo czyste Łazienka komfortowa, łóżka pięknie zaścielone. Gospodarstwo pięknie połozone.Sad oliwkowy, na miejscu do dyspozycji rowery Świetna bazą wypadową.Sama miejscowość fantastyczna Od gospodarza dostaliśmy przewodnik po okolicy Zwiedziliśmy prześliczne górskie miejscowości.Niecale 20. minut drogi od gospodarstwa.Kuliniarnie region fantastyczny.Nad wybrzeże do Caorle nieco godzinka drogi Świetne miejsce dla osób, którzy nie lubią tłumów turystów, lubią przyrodę i nietypowe szlaki.”

• „Świetna lokalizacja, dobry kontakt z gospodarzem, apartament wyposażony we wszystkie potrzebne sprzęty. Ciepłe kaloryfery przy deszczowej pogodzie w maju:). Możliwość darmowego zaparkowania samochodu w bliskiej odległości”

• B&B Rio Rai Ocena: 9

„Bardzo przyjaźni i pomocni gospodarze. Nie mieszkają w obiekcie, ale gospodyni specjalnie przyjechała przygotować mi śniadanie o 6.30, a byłem w tym momencie jedynym gościem. Pensjonat odremontowany 2 lata temu, przestronny, utrzymany w jasnych barwach, czysty i schludny. Całe wyposażenie jest nowe. Nowoczesne wyposażenie pokoi i łazienki. Bardzo wygodne łożko. Czysta, nowa, wygodna łazienka, w pełni wyposażona. Bardzo dobre śniadanie w przytulnej kuchni (można usiąść równiez przy stolikach na zewnątrz). Mozliwosc zakupu lokalnych produktow (soku, wina, dzemow - gospodarzre prowadzą obok slepik z lokalnymi wyrobami) podróżowalem rowerem - możliwość bezpiecznego zamknięcia roweru w garażu. Polecam!!!”

• „Przytulne pokoje nad ciekawie urządzoną restauracją. Sympatyczni właściciele. Spokojne miejsce w ładnie położonej wiosce u stóp wzgórza. Nice rooms above the restaurant furnished in an interesting way. Nice owners. Quiet place in a village situated at the foot of a hill.”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Udine Area

na podstawie 33 731 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com