Udine Area Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękne miejsce, cisza, spokój, widok na góry. Bardzo miła pani właścicielka. Możliwość trzymania rowerów w garażu. Czystość. Domowe ciasto do śniadania.”

• „Hotel położony w pięknej okolicy.Spędziliśmy tam z naszymi suczkami jedną noc w trasie w głąb Itali .Właściciel bardzo miły i pomocny.Obiad i śniadanie bardzo smaczne.Pokoje czyste.Przepiękna okolica którą zwiedziliśmy po obiadku.Polecamy to miejsce.”

• „Wybrałam to miejsce ze względu na bliską odległość do dworca w Udine ( 5 min ). Do starego miasta Udine pieszo 20 min. Mieszkanie i pokój skromne, ale było w nim wszystko co było potrzebne i ogólnie dostępna kuchnia. Obok sklepy.”

• „Pokoje położone są w pięknej miejscowości Venzone, bardzo blisko historycznej części miasta i stacji kolejowej trenitalia. Personel jest bardzo miły, pokoje są czyste i każdy posiada własną łazienkę. Dla mnie było to idealne miejsce na nocleg w mojej drodze do Grado.”

• Villa Saten Ocena: 10

„Niesamowity, klimatyczny obiekt z uroczym i zawsze uśmiechniętym właścicielem Stefano. Z chęcią tam wrócimy i polecimy każdemu w drodze do Grado. Piękne jest to, że zachowanie Stefano sprawia iż czujemy się wyjątkowymi gośćmi od początku do końca pobytu. POLECAMY !!!”

• Alle Robinie Ocena: 10

„Zatrzymaliśmy się na 1 noc w drodze z Polski do Toskanii. Bardzo klimatyczny dom z ogrodem, przyjemny personel, duży parking za domem. Pokój bardzo ładny i czysty. Wygodne łóżko. Na wyposażeniu telewizor, klimatyzacja, suszarka, ręczniki, kosmetyki do kąpieli. Dom znajduje się blisko centrum gdzie można na nogach wyskoczyć na dobrą pizzę. Rano czekało na nas pyszne włoskie śniadanie:)”

• „Dobra lokalizacja, blisko dworzec, kwadrans spacerkiem do centrum historycznego.”

• „Wygodne łóżko, duży przestronny pokój z łazienką. Do tego patio z małym ogródkiem. Obok pokoju do dyspozycji gości jest kuchnia z płytą indukcyjną, lodówką, a nawet pralką. Mile widziani są goście rowerowi. Gospodarze są bardzo mili, mówią po angielsku i dają wskazówki o tym co zobaczyć w najbliższej okolicy. Gorąco polecam to miejsce.”

• „piękny widok ❤️ czysto ❤️ świetne śniadanie ❤️”

• B&B al Buondì Ocena: 10

„Co mi się podobało... ZDECYDOWANIE WSZYSTKO !!! Ale zacznijmy od uroczej WŁAŚCICIELKI, która na każdym kroku dokładała wszelkich starań by nasz pobyt był w pełni udany,, za co serdecznie DZIĘKUJEMY !!! Co do kwatery, jest komfortowa pod każdym względem, My byliśmy rowerami, a więc z tego punktu widzenia zaplecze doskonałe. Mały warsztat z wieloma narzędziami, ładowarki, stojaki i podziemny garaż to wręcz warunki luksusowe. Poza tym sam dom niesamowicie czysty i urządzony ze smakiem gdzie na każdym kroku czuć komfort ( winda z garażu podziemnego do pokoi) Śniadania w przepięknej jadalni u boku białego fortepianu smakują przepysznie, a właścicielka dokłada wszelkich starań by nigdy nie zapomnieć o jej gościnności. Mógłbym tak pisać bez końca O ZALETACH tego domu, ale po co jak i tak słowa nie oddadzą tego co zobaczą oczy na żywo... KONIECZNIE TRZEBA ODWIEDZIĆ”