Etschtal Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Fantastyczne śniadanie składające się z lokalnych produktów. Właściciel niezwykle pomocny. Bardzo dobrze działajacy internet. Pokój przestronny i czysty. Wygodne łóżko.”

• „Śniadanie typowo włoskie (słodkie przekąski), była też możliwość zrobienia kanapek w opiekaczu. Podczas śniadania kawa, herbata czy napoje dostępna bezpłatnie. Poza śniadaniem w automacie należało płacić na ciepłe napoje. Bardzo dobry kontakt z obsługą oraz pomoc z jej strony na każdym kroku. Super miejsce, wystarczy przejść przez ulicę i już wchodzimy do miasteczka objętego strefa ZTL. Miejsce na samochód bez dodatkowych opłat. Parking otwarty lecz odsunięty od głównych ulic więc raczej bezpiecznie i spokojnie.”

• Al Vicolo Ocena: 10

„Genialne miejsce, przytulne, bardzo czyste z dobrą lokalizacja. Zdjęcia nie oddają klimatu lokalu.”

• „Bardzo czysty, zadbany pokój. Bezproblemowy odbiór kluczy.”

• B&B La Fosina Ocena: 10

„Gospodarze byli bardzo mili. Poczęstowali nas kawą na dzień dobry. Przed snem przynieśli wodę do picia. Zarezerwowali kolację w lokalnej osterii. Śniadanie było bardzo smaczne i elegancko podane. Obiekt jest bardzo starannie urządzony, z dbałością o szczegóły. Wiele elementów nawiązuje do historii obiektu.”

• „Wyjątkowe miejsce, cudowna właścicielka, wszystko powoli i z uśmiechem wytłumaczyła. Dostepne pyszne śniadanie ze świeżymi cornetti i innymi smakołykami, kawą i dostępną lodówką z soczkami, wodą, mlekiem- co jest bardzo wygodne:) Pokój czysty, okienko z widokiem na góry. Łazienka czysta, wyposażona we wszystko czego potrzeba. Nic więcej nie trzeba, bardzo polecam! Napewno wrócę ☺️🥰😍❤️”

• Casa Camilla Ocena: 10

„Świetna lokalizacja, blisko autostrady. Apartament bardzo czysty a śniadanie pyszne 😊 Polecam serdecznie”

• „Coś na czym mi bardzo zależy,czyli wejście na kod.Nie muszę pędzić ,aby zdążyć się zameldować.Parking dostępny przy obiekcie.W pokoju aneks kuchenny w pełni wyposażony.Rewelacja”

• „Czystość, bliskość centrum, śniadanie, wygodne łóżko, prywatne miejsce parkingowe.”

• Casetta al centro Ocena: 10

„Wysoka jakość apartamentu.”