Kreta Zachodnia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Ilias Apartments Ocena: 10

„Czysto, klimatycznie, blisko od plaży. Bardzo pomocny personel!”

• Adam Ocena: 9

„praktycznie nowa łazienka, balkon z widokiem na morze i zachody słońca, wspaniała lokalizacja i bardzo dobry stosunek jakości do ceny. W tej cenie nie znajdziecie niczego lepszego w okolicy!”

• Hermes Sea View Ocena: 10

„Lokalizacja cudowna, piękny widok z tarasu gdzie jedliśmy pyszne śniadania, piękny widok z balkonu. Pokoje codziennie sprzątane, wymiana ręczników co drugi dzień, łącznie z plażowymi, no rewelacja. Cudowni i bardzo pomocni właściciele, czuło się tam taką rodzinną atmosferę. Personel hotelu super, polecona grecka knajpka Kosmas Taverna blisko hotelu - rewelacja :) Piękny i zadbany ogród, pełen kwitnących drzewek, cytryn, figowców, magnolii i ogromnych fikusów. Usytuowanie hoteliku na wzgórzu robi tu mega robotę. Basen czyściutki. Bardzo polecamy to miejsce na wakacje - czuliśmy się tam cudownie - jeśli będziemy jeszcze na Krecie to z pewnością wybierzemy Hermes Sea View :) serdecznie pozdrawiamy :)”

• „Basen dla dzieci”

• „Bardzo komfortowy i przestronny apartament, bardzo czysty, zadbany i dobrze wyposażony. Czuliśmy się prawie jak w domu. Za oknami widok na Góry Białe i gaje oliwne.”

• „Piękny widok, miła obsługa, ładny wystrój, łatwy check-in,blisko głównych punktów miasta :) do polecenia na pewno!”

• Tasos Cottages Ocena: 10

„Wspaniałe miejsce. Jeżeli zależy Ci na pozbycie w prawdziwym greckim domu, to to miejsce jest idealne. Dom w pełni wyposażony. W lodówce powitało nas jedzenie na kolację i zimna woda. Na stole kawa, herbata, miody,... Prywatny ogródek zapewnia cień, doskonały na śniadania i wino wieczorem. Blisko plaża. Niedaleko Chania. Świetne miejsce do samochodowych wycieczek po Krecie. Bardzo mili i pomocni Gospodarze, z którymi jest szybki kontakt.”

• Pandis Palace Ocena: 10

„Byliśmy rodzinnie w 13 osób i jesteśmy bardzo zadowoleni: dużo miejsca, właścicielka bardzo pomocna, bardzo dobry kontakt, obiekt ma spore sypialnie, wszystko czego potrzeba jest na miejscu (wyposażenie kuchni, łazienek). Blisko plaża z dobrą tawerną, do Chani 15 minut autem, lokalizacja cicha i spokojna. Bardzo polecamy!”

• „Bardzo blisko supermarket , piękny widok z tarasu na morze.”

• Julies Studios Ocena: 10

„Widok na morze, balkon. Stały kontakt z właścicielem, wszystko było jak najbardziej w porządku. Blisko restauracji, ryneczek (w sobotę), piękne uliczki, PKP. Do portu też spacerkiem, a najlepsze jest to, że plaża blisko.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kreta Zachodnia

na podstawie 215 058 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com