2. Słowacja – opinie o hotelach
  3. Kraj żyliński – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Kraj żyliński Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Nowy dom, dobrze zaaranżowana przestrzeń, czysto, schludnie. Sprzęty funkcjonalne, świetnie dobrane estetycznie. Plac zabaw dla dzieci, miejsce do parkowania. Lokalizacja w kameralnej wsi położonej zarówno w sąsiedztwie kompleksu wodnego w Bašenowej jak i dolin górskich. Wszystko na medal.”

• „Piękne, nowoczesne, dobrze wyposażone mieszkanie 😊 bardzo przestronnie, bardzo czysto. Na powitanie czekał miły prezent w postaci szampana i czekoladek 😊”

• „Jedno z najlepszych mieszkań znalezionych kiedykolwiek na Booking. Położenie w górach w środku lasu, natomiast do poniższej restauracji kilka minut piechotą. Byliśmy w tygodniu, nie w weekend, zastaliśmy spokój, ciszę i śpiew ptaków. Mieszkanie dobrze wyposażone i fajnie urządzone, spory taras na którym można posiedzieć. W zasadzie jedyne czego nam zabrakło to kufle do piwka, reszta idealna. Dodatkowo, dużo widzę uwag odnośnie dojazdu. Jedzie się leśną ścieżką ale wracaliśmy po burzy, autem osobowym i było ok, wystarczy jechać powoli.”

• Apartmany za Rohom Ocena: 10

„Dla 7 osób dorosłych oraz 2 dzieci w apartamentach było wygodnie, czyste poscielie i ręczniki, pełne wyposażenie kuchni. Na podwórku dużo zabawek dla dzieci oraz dorosłych. Miła obsługa. Polecamy”

• „Apartament w przepięknej okolicy. Czuliśmy się jak w domu, bo w mieszkaniu jest wszystko - wygodne łóżka, wielki telewizor, wyposażona kuchnia i klimatyczny balkon. Jest nawet pralka. Wszystko bardzo czyste i pachnące. W razie pytań właściciel bardzo szybko odpowiada na wiadomości. Bardzo dziękujemy za piękny pobyt.”

• „Serdecznie polecam!”

• Apartment Igor Ocena: 8

„Wszystko”

• „Czysto, schludnie, dużo miejsca, na zewnątrz zadaszone miejsce na grill, rozkładany basen”

• „Cicha i spokojna okolica, blisko do centrum - piechotką na rynek kilkanaście minut”

• „Apartament pozytywnie nas zaskoczył, jasny, przestronny, z balkonem. Wyposażenie nowe, dobrej jakości. Lodówka, mikrofalówka, kuchnia, łazienka, salon i sypialnia czyste. Nowoczesny styl apartamentu, żadnych zbędnych bibelotów, dokładnie tak, jak lubimy. Na plus bezkontaktowy odbiór kluczy. Apartament leży w doskonałym miejscu. Blisko centrum handlowego (5 minut). Rynek w odległości 15 minut spacerem. Położenie tuż przy ścieżce przyrodniczej. Podobało nam się otoczenie, cisza, spokój, kilka budynków wokół, ale zerowy ruch pieszych i samochodów. Można odpocząć i zresetować się.”