2. Rumunia – opinie o hotelach
  3. Timiş – opinie o hotelach
  4. Dumbrăviţa – opinie o hotelu
Rumunia Dumbrăviţa Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko było tak jak w opisie.”

• „Atmosfera jaką tworzą dla gości Gospodarze Pensjonatu”

• Armina's Residence Ocena: 9,8

„Super miejsce. Wysoki standard. Kuchnia i jadalnia wyposażone na poziomie. W lodówce napoje dla gości. Wszystko co potrzebne. Pokój ładny, czysty i jasny. Polecam z całego serca. 👍”

• „Mieszkanie urządzone bardzo fajnie, czysto i w zasadzie wszystko jest co potrzeba.”

• „Idealne miejsce transferowe, piękny budynek na uboczu miasta, łatwość dojazdu, parking bezpośrednio pod budynkiem. Gospodarz przesłał kod dostępu do drzwi budynku a potem do pokoju...bardzo prosto i łatwo.”

• Nuez Apartments Ocena: 9,7

„Bardzo dobre miejsce na wypoczynek podczas podróży. Blisko sklep , restauracja. Niedaleko od autostrady. Sam apartament doskonały.”

• „Wysoki standard, wyposażenie,cisa, bezpłatny parking,kontakt z właścicielem, który pofatygował się i zorganizował mi dostarczenie zapomnianej u niego mojej koszuli- wielkie dzięki.”

• „Apartament komfortowy, są w nim wszystkie udogodnienia, nawet ekspres, pralka, suszarka do wlosow, klimatyzacja. Jest bardzo czysto i estetycznie. Jest też bezpieczny parking przed budynkiem, a wokół budynku są kamery, jest podglad na parking przez wideodomofon. Gospodarz bardzo mily. W pobliżu sklepy.”

10 najlepszych hoteli w mieście Dumbrăviţa