2. Rumunia – opinie o hotelach
  3. Timiş – opinie o hotelach
Timiş Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Koronna Ocena: 9

„Ładnie pokoje ,czysto ,dobre śniadanie ,monitorowany i zamknięty parking .”

• Hotel Vandia Ocena: 7

„Miła obsługa”

• Hostel Cornel Ocena: 9

„Przemiła obsługa a lokalizacja samego obiektu w samym centrum pozwoliła nam na dłuższe, nieplanowane zwiedzanie miasta. Parking miejski dostępny dokładnie pod wejściem do obiektu.”

• Hotel Aurelia Ocena: 9

„Dobre śniadanie. Zaleta duży bezpłatny parking .Przestronne duże pokoje.”

• „Bardzo ładny hotel. W pokoju czysto, cicho. Komfortowo urządzony.”

• Hotel Perla Ocena: 9

„Obiekt czysty, przyjazny zwierzętom, bezproblemowy nocleg dwóch dużych czworonogów. Bardzo mili i kompetentni pracownicy recepcji, bardzo dobrze komunikujący się po angielsku. Smaczne jedzenie w hotelowej restauracji. Ekspres do kawy w pokoju. Na miejscu bezpłatny parking”

• URBAN BUDGET HOTEL Ocena: 10

„Rewelacja hotel trzyma bardzo wysoki standard czysto,pachnąco. Polecam każdemu.”

• Hotel President Ocena: 9

„Bardzo dobre śniadania, spokojna i cicha okolica, dostatecznie blisko do centrum. Parking wewnątrz posesji.”

• Hotel Excelsior Ocena: 10

„Bardzo dobry hotel.Pokoje schludne ale bardzo czyste.Personel bardzo miły .Śniadanie bardzo bardzo dobre POLECAM HOTEL Z CZYSTYM SUMIENIEM JAK BĘDĘ PO DRODZE NA PEWNO WRÓCĘ ;)”

• „Obiekt nowy. Bardzo czysto miła obsługa parking na terenie obiektu za darmo. Wszystko ok. Polecamy”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Timiş