2. Rumunia – opinie o hotelach
  3. Timiş – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Timiş Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko mi się podobało. Wspaniałe miejsce, bardzo ładnie urządzone, bardzo miły kontakt z właścicielką. Mieszkanie jest chyba dość nowe. Jest czyste, dobrze utrzymane. Wokół budynku są miejsca parkingowe, jest cicho i spokojnie. Niedaleko są markety.”

• „Apartament dobrze wyposażony, przestronny, na zamkniętym osiedlu, z parkingiem, obok teren zielone, niczego nam nie brakowało”

• „Parking, wygodne łóżka, lokalizacja.”

• „Stosunek jakości do ceny - to nie 5 gwiazdek, lecz idealnie nadaje się do przenocowania. Czystość zachowana, a możliwość dobrania dodatkowego ręcznika lub pościeli na plus. Spokojna okolica.”

• Gaga Residence 15 Ocena: 10

„Wszystko”

• Diana Resort Ocena: 10

„Polecam miejsce do odpoczynku w podróży, cisza spokój, rewelacja :)”

• „Pomocna choć niewidoczna obsługa Mojemu mężowi podobała się roślinność nad łóżkiem. WiFi i klima działające bez zarzutu. A Freddiemu podobały się psie zabawki w holu”

• HCL's Apartament Ocena: 7

„Bardzo miły właściciel i komfortowe warunki .”

• „wszystko ok”

• „Bardzo dobry kontakt z Panem obsługującym apartament, przemiły i pomocny człowiek, wszystko wyjaśnione szczegółowo. Apartament bardzo czysty, nowocześnie i gustownie urządzony z bardzo dobrym wyposażeniem. Prywatny podziemny parking. Duży balkon na którym można w spokoju napić się porannej kawy. Łóżko bardzo wygodne, świetna jakość pościeli oraz ręczników. Odległość do centrum 20 minut spacerkiem. Pobyt bardzo udany i jesteśmy zadowoleni!”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Timiş

na podstawie 43 257 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com