2. Serbia – opinie o hotelach
  3. Central Serbia – opinie o hotelach
  4. Bajina Bašta – opinie o hotelu
Serbia Bajina Bašta Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• La casa de Bašta Ocena: 8,9

„Duże mieszkanie. Dwa pokoje + salon z kuchnią, ale bardzo dużo mebli przez co pomieszczenia sprawiały wrażenie małych. Łatwy dojazd. Tuż przy centrum miasta, w pobliżu wiele sklepów. Balkon z widokiem na ogród. Dobrze wyposażona kuchnia.”

• „Świetne mieszkanko , właściciela prze miła , łóżka wygodne , w kuchni wszystko co potrzebne , bardzo przytulne i czyste mieszkanie , pewnie jeszcze kiedyś wrócimy :)”

• Splav MS Ocena: 9,4

„Bardzo miły wlasciciel, opowiedzial wszystko dokladnie. Mozna bylo korzystać z calosci wyposazenia, kajakow, węgla do grilla. Wspaniale miejsce!”

• „Apartament jest świetnie wyposażony, przestronny, urządzony z gustem. Gospodarze zadbali tu o każdy szczegół. Dobrze zorganizowana, otwarta na salon kuchnia pozwala na przygotowanie posiłku, w salonie jest duuuuża rozkładana kanapa - całkiem wygodna. Łoże w sypialni jest bardzo, bardzo wygodne, a dla tych którzy lubią budzić się w ciemnościach są nawet rolety w oknach.”

• „Domek w miarę duży, czysty, w cichej okolicy. Gospodarze bardzo mili i pomocni. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.”

• Relax Apartment Ocena: 9,9

„Przestronny apartament. Przesympatyczna właścicielka, która odpowiedziała na każde nasze pytanie. Blisko stacja benzynowa oraz sklep. Polecam z całego serca”

• Marš na Drinu Ocena: 9,3

„Wspaniała atmosfera, klimatyczne miejsce. Super towarzysze pobytu - milusinski kot i pies. Jeśli chcesz popływać kajakiem zapytaj gospodarza o Aleksandra. Super ludzie.”

• Studio apartman Ocena: 9,5

„bez śniadania, byliśmy motocyklami i było wszystko bardzo dobrze, gospodarze bardzo mili ludzie, nocleg w samym centrum miasteczka, wszystko ok, szczerze polecam każdemu”

• „Ogromny dom w całości do dyspozycji świetnie wyposażony i pięknie położony. Super baza wypadowa do Parku Narodowego Tara. Ogrodzony i położony w oddali od głównej ulicy więc nasz piesek mógł swobodnie biegać. Świetny kontakt z właścicielem po angielsku.”

• CITY APARTMENT BB Ocena: 9,8

„Urocza, miła i pomocna właścicielka. Apartament bardzo czysty, było w nim wszystko czego potrzeba. Lokalizacja bardzo blisko centrum, sklepu i restauracji ale na spokojnej uliczce więc było bardzo cicho. Miejsce godne polecenia pod każdym kątem 👍”

30 najlepszych hoteli w mieście Bajina Bašta