2. Albanija: recenzije hotela
  3. Vlorë County: recenzije smještajnih objekata
  4. Himara: recenzije smještajnih objekata
Albanija Himara Provjerene recenzija stvarnih gostiju smještajnih objekata

• Jona Rooms Prosječna ocjena: 8,7

„Lijepo sređen, uredan i čist objekt. Puno mjesta za parkirati. Soba ima klimu. Blizu je do centra a i do plaže tako da se može prošetati. Tamo se nalaze svi potrebni sadržaji, pekara, trgovina, ljekarna, kafići, Restorani… Treba imati na umu da je ispred hotel pun domaćih gostiju ako nekome smeta glazba i slično.”

• Rexhos Studios Prosječna ocjena: 8,5

„Sve je bilo odlicno. Mirna lokacija, blizina plazi, oprema u kuhinji, blizina restorana. Gazde su izuzetno fini ljudi. Dajem iskrena preporuka!!!”

• Bourbos Summer Rooms Prosječna ocjena: 9,5

„Odlični vlasnici, gospodin Timo nas je ljepo dočekao, pristojan, smiren, srdačan. (Odlično je pričao engleski). Vlasnici su se iznimno trudili da nam bude ugodno, imali smo mogućnost da nam se krevetnina mjenja sva dva dana, te bi tada i obrisali pod, ostavili čiste rucnike za kupaonicu. Smještaj je bio savršen, čist, uredan, krevet udoban, vlastitom klimom, malim hladnjakom, balkonom Tokom dolaska nas je dočekala vocna salata i boca voda u hladnjaku. Lokacija odlična, dućani, kafići, restorani i plaža su nam bili 5 minuta udaljeni od smještaja:) Tople preporuke”

30 najboljih smještaja za odmor u gradu 'Himara'

na temelju 12.229 recenzija smještaja za odmor na Booking.com-u