2. Recenzije hotela u državi BIH
  3. Recenzije hotela na destinaciji Doboj
Bosna i Hercegovina Doboj Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• Apartman 053 Ocena gostiju: 9,2

„U neposrednoj blizini ceste,velika buka.”

• Apartmani AMONA STAN NA DAN Ocena gostiju: 9,9

„Sve je savrseno”

• Cozy studio Cik-Cak Ocena gostiju: 9,9

„Smestaj je veoma dobar, uredan i cist. Potpuno je opremljen. Vlasnik je veoma ljubazan i gostoprimljiv. Ocena za uslugu je cista 10-ka i preporuka svima koji planiraju da noce u Doboju 👍👍👍”

• Apartman Petrovic Ocena gostiju: 9,9

„Apartman je super, ima sve što je potrebno, čisto je i domaćin brine o detaljima od kozmetike, do vode, pića i kafe. Domaćin je super, laka komunikacija.”

• Apartman Bulevar Ocena gostiju: 9,3

„Odlična lokacija, sam centar.”

• Apartman Diamond Ocena gostiju: 9,7

„stančić je udoban i prijatan i sadži sve potrebno za kraće bivanje. mi smo prenoćili samo jednu noć i bilo je više nego dovoljno i udobno za tako kratak boravak. gostiteljica je prilagodljiva glede dolaska gostiju, mi smo zbog gužve na putu stigli prilično kasno. poslala nam je potrebne informacije za preuzimanje ključeva tako da je ulazak u zgradu i stan bio jednostavan. preporučujem!”

• CityLux Doboj Ocena gostiju: 10

„Veoma lep ,čist i funkcionalan stan,na odličnoj lokaciji .Domaćin ljubazan i susretljiv .”

• Jelena Apartment Ocena gostiju: 9,8

„Izuzetno uredno. Udobno. Odlična lokacija.”

• stan na dan Tivana Doboj Ocena gostiju: 9,8

„Stan je veoma komforan za dve osobe i ima sve što je potrebno. Nalazi se u novo izgrađenom naselju, na dobroj lokaciji. Autobuska stanica je udaljena nekih 500 metara. Vlasnici su jako ljubazni, pristupačni i stoje vam na raspolaganju. Iskrene preporuke!”

• Jelena Apartment II Ocena gostiju: 9,9

„Ovo nije prvi put da boravimo u ovom apartmanu....i uvek ćemo se rado vratiti. Besprekorno čist, komforan stan, sa kompletno opremljenom kuhinjom, kupatilom, lokacija odlična...a vlasnica izuzetna!!! Sve preporuke 🥰🍀🌹”